Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Trasa Gdańsk - Radom

Odległość pomiędzy Gdańskiem a Radomiem wynosi ok. 450 km. Najszybciej pokonamy ten dystans jadąc samochodem. Najtaniej wychodzi podróż pociągiem lub autobusem, ale wtedy czas podróży jest dłuższy. W przypadku podróży autobusem konieczna jest przesiadka.

Podróż samochodem

Podróżując z Gdańska do Radomia mamy do wyboru kilka tras. Możemy zdecydować się na drogę biegnącą autostradami lub poszukać wariantu z całkowitym pominięciem tras płatnych. Najszybsza trasa z przejazdem autostradami prowadzi przez Grudziądz, Toruń, Włocławek, Kutno, Łódź, Żyrardów, Grójec i Białobrzegi. Na odcinku Gdańsk – Toruń poruszamy się autostradą A1, na odcinku Łódź  - Żyrardów autostradą A2. Długość tej trasy to ok. 472 km, czas przejazdu ok. 5 godzin. Jeżeli chcemy uniknąć opłat za autostradę możemy pojechać przez Elbląg, Ostródę, Mławę, Płońsk, Warszawę lub Żyrardów, Grójec i Białobrzegi. Długość tej trasy to ok. 450 km, czas przejazdu ok. 5,5 godziny . Można też zdecydować się na wariant przez Tczew, Grudziądz, Golub – Dobrzyń, Sierpc, Sochaczew, Żyrardów i Grójec. Długość tej trasy to ok. 451 km, czas przejazdu ok. 6 -7 godzin. Trasa prowadzi drogami krajowymi nr 91, 10 i 50 oraz drogą ekspresową S7.

Podróż pociągiem

Z Gdańska do Radomia można dostać się pociągiem bezpośrednim lub z przesiadką. Połączeń bezpośrednich jest niewiele, więc w razie potrzeby najlepiej zaplanować podróż z przesiadką w Warszawie. Podróż pociągiem bezpośrednim trwa ok. 8,5 godziny.

Podróż autobusem

Nie ma bezpośredniego połączenia autobusowego pomiędzy Gdańskiem i Radomiem. Najlepiej zaplanować podróż z przesiadką w Warszawie. Tanie połączenia na trasie Gdańsk – Warszawa i Warszawa – Radom obsługuje Polski Bus. Na trasach tych jeżdżą także autobusy PKS i firmy prywatne.

Pokaż całą trasę
Rozwiń

Informacje dodatkowe:

 • 1) Podane miejsca mogą być zarówno miastami czy miejscowościami ale również państwami czy ulicami. Jeśli system nie jest w stanie rozpoznać miejsca należy opisać je używając dodatkowych danych np. dodając nazwę województwa albo podając pełną nazwę ulicy wraz z numerem. W każdym przypadku należy zawsze podać opis zaczynając od najbardziej szczegółowej części adresu (np. ulicy) a kończąc na najbardziej ogólnej (np. kraj).
  Przykładowo:
  - planując trasę do Bukowiny Tatrzańskiej należy wpisać pełną nazwę tej miejscowości. Miejsce "Bukowina" nie zostanie rozpoznane gdyż w Polsce jest kilka wsi o tej nazwie
  - podobnie planując trasę przez aleję Powstańców Warszawy należy wpisać pełną nazwę tej ulicy czyli "Al. Powstańców Warszawy, Warszawa" tak aby system nie miał problemów umiejscowieniem jej na mapie

 • 2) Pole wyboru Typ wyszukiwania pozwala zdefiniować czy system ma odszukać trasę o najkrótszej długości czy też trasę, którą pokona się najszybciej. W większości sytuacji obie wyznaczone trasy będą się pokrywać.

 • 3) Wyszukiwana trasa może dotyczyć Polski albo dowolnych miejsc w Europie czy świecie.

 • 4) Ideą serwisu trasa.info jest rozwiązanie tzw. problemu komiwojażera czyli problemu przed jakim stoją wędrowni sprzedawcy, którzy mając odwiedzić wszystkie podane miejsca w danymi rejonie muszą tak dobrać kolejność ich odwiedzania aby pokonać jak najkrótszą trasę.

 • 5) Wyszukiwanie najkrótszej i najszybszej trasy odbywa się przy pomocy systemu Google maps oraz tzw. algorytmu zachłannego gdyż system sprawdza wszystkie możliwe kombinacje tras szukając optymalnej pod względem odległości i czasu przejazdu. Mapa systemu Google maps obejmuję swoim zasięgiem cały świat i jest ciągle rozwijana.

 • 6) Pole Szukaj na mapie w prawym górnym rogu mapy może służyć do lokalizacji pojedynczych miejsc (ulic, miast, państw). Wystarczy wpisać nazwę danego miejsca i nacisnąć przycisk Szukaj

 • 7) Dane prezentowane przez system trasa.info udostępniane są na zasadzie tak-jak-jest (AS IS) bez udzielania jakichkolwiek gwarancji czy zapewnień. Rzeczywiste warunki na wyznaczonej trasie mogą różnić się od tych przedstawianych w wyniku robót drogowych, warunków pogodowych, korków lub innych zdarzeń.