Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Hotele i noclegi w Gdańsku

Decyzja o wyborze miejsca noclegowego jest bardzo ważna, gdyż potem determinuje wybór środka  komunikacji czy trasy wycieczki. Wybierając hotel należy zastanowić się, jaką kwotę jesteśmy w stanie wydać na nocleg i do jakiego standardu jesteśmy przyzwyczajeni: czy wolimy lususowy hotel 5 gwiazdkowy czy nasz budżet ogranicza nas do wyboru hotelu niższej kategorii. W Gdańsku turyści mają wiele możliwości noclegowych. My prezentujemy zaledwie kilka z nich.
 
W Gdańsku turyści mają do wyboru hotele o różnym standardzie. W Gdańsku jeśli jesteśmy dość majętni możemy nocować w Hotelu Hilton (cena za nocleg w pokoju dwuosobowym z łóżkiem typu king size to w sezonie letnim wydatek rzędu tysiąca złotych) czy Radisson Blu, który zdobył miano Zdobywcy nagrody Travellers' Choice™ 2014 (kategoria Luksus).
 
Jeśli nie nastawiamy się na luksusowe warunki, warto odwiedzić jeden z tańszych 2 i 3 gwiazdkowych hoteli w Gdańsku.
 
W BEST WESTERN PLUS Arkon Park Hotel, należącego do sieci hoteli BEST WESTERN,  położonego w dzielnicy Oliwa nocleg kosztuje ok. 360 zł. 
 
Osoby nie mające transportu z pewnością wybiorą Hotel Novotel Centrum, który ma doskonałą lokalizację, bo znajduję się na Starym Mieście. Cena za pokój waha się od 335 do 440 w zależności od standard pokoju. 
Popularne miasta: