Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Trasa Warszawa - Władysławowo

Władysławowo jest popularną miejscowością wypoczynkową, położoną nad Morzem Bałtyckim, nad Zatoką Pucką, w województwie pomorskim. Odległość pomiędzy Warszawą a Władysławowem wynosi, w zależności od obranej trasy, 400 – 470 km. Z Warszawy do Władysławowa można dotrzeć samochodem, koleją lub autokarem. Najszybszym środkiem transportu jest samochód, ale ze względu na koszt paliwa jest to opcja najdroższa. Dużo tańszy jest pociąg lub autobus, ale taka podróż trwa dłużej. Możliwy jest także przelot samolotem z Warszawy do Gdańska i późniejszy przejazd autobusem lub pociągiem do Władysławowa, ale jest to rozwiązanie dość kosztowne.

Podróż samochodem

Wybierając się do Władysławowa własnym samochodem mamy do wyboru kilka tras. Najkrótsza prowadzi przez Legionowo, Mławę, Ostródę, Gdynię i Gdańsk i Puck. Jej długość to ok. 405  km, czas przejazdu ok. 5 godzin. Jadąc tą trasą poruszamy się drogą ekspresową S7, drogą krajową nr 7, drogą ekspresową nr 6 (obwodnica Trójmiasta) oraz drogą wojewódzką nr 216. Trasa nie zawiera odcinków płatnych. Można także wybrać wariant przez autostradę A1. Prowadzi ona przez Płońsk, Toruń, Grudziądz, Starogard Gdański, Gdańsk, Gdynię i Puck. Długość tej trasy to ok. 412 km. Przejazd autostradą A1 jest płatny.

Podróż pociągiem

Popularnym sposobem dotarcia do Władysławowa jest pociąg. Ten środek komunikacji jest tańszy, niż samochód, ale podróż trwa dłużej i jest mniej komfortowa. W okresie letnim dostępne są bezpośrednie połączenia kolejowe pomiędzy Warszawą a Władysławowem. W razie braku bezpośredniego połączenia najlepiej dostać się do Gdyni, a stamtąd pociągiem, autobusem lub busem do Władysławowa. Podróż z Warszawy do Gdyni trwa ok. 7 godzin, podróż pociągiem z Gdyni do Władysławowa ok. 1 godziny.

Podróż autobusem

W sezonie letnim dostępne są bezpośrednie połączenia z Warszawy do Władysławowa. W razie braku bezpośredniego połączenia najlepiej dostać się do Gdyni, a stamtąd autobusem PKS lub prywatnym busem do Władysławowa.

Podróż samolotem

Przelot z Warszawy do Gdańska liniami LOT to wydatek rzędu kilkuset złotych. Od marca 2014 r. linie Ryanair planują otwarcie tanich połączeń na trasie Gdańsk – Warszawa.

Pokaż całą trasę
Rozwiń

Informacje dodatkowe:

 • 1) Podane miejsca mogą być zarówno miastami czy miejscowościami ale również państwami czy ulicami. Jeśli system nie jest w stanie rozpoznać miejsca należy opisać je używając dodatkowych danych np. dodając nazwę województwa albo podając pełną nazwę ulicy wraz z numerem. W każdym przypadku należy zawsze podać opis zaczynając od najbardziej szczegółowej części adresu (np. ulicy) a kończąc na najbardziej ogólnej (np. kraj).
  Przykładowo:
  - planując trasę do Bukowiny Tatrzańskiej należy wpisać pełną nazwę tej miejscowości. Miejsce "Bukowina" nie zostanie rozpoznane gdyż w Polsce jest kilka wsi o tej nazwie
  - podobnie planując trasę przez aleję Powstańców Warszawy należy wpisać pełną nazwę tej ulicy czyli "Al. Powstańców Warszawy, Warszawa" tak aby system nie miał problemów umiejscowieniem jej na mapie

 • 2) Pole wyboru Typ wyszukiwania pozwala zdefiniować czy system ma odszukać trasę o najkrótszej długości czy też trasę, którą pokona się najszybciej. W większości sytuacji obie wyznaczone trasy będą się pokrywać.

 • 3) Wyszukiwana trasa może dotyczyć Polski albo dowolnych miejsc w Europie czy świecie.

 • 4) Ideą serwisu trasa.info jest rozwiązanie tzw. problemu komiwojażera czyli problemu przed jakim stoją wędrowni sprzedawcy, którzy mając odwiedzić wszystkie podane miejsca w danymi rejonie muszą tak dobrać kolejność ich odwiedzania aby pokonać jak najkrótszą trasę.

 • 5) Wyszukiwanie najkrótszej i najszybszej trasy odbywa się przy pomocy systemu Google maps oraz tzw. algorytmu zachłannego gdyż system sprawdza wszystkie możliwe kombinacje tras szukając optymalnej pod względem odległości i czasu przejazdu. Mapa systemu Google maps obejmuję swoim zasięgiem cały świat i jest ciągle rozwijana.

 • 6) Pole Szukaj na mapie w prawym górnym rogu mapy może służyć do lokalizacji pojedynczych miejsc (ulic, miast, państw). Wystarczy wpisać nazwę danego miejsca i nacisnąć przycisk Szukaj

 • 7) Dane prezentowane przez system trasa.info udostępniane są na zasadzie tak-jak-jest (AS IS) bez udzielania jakichkolwiek gwarancji czy zapewnień. Rzeczywiste warunki na wyznaczonej trasie mogą różnić się od tych przedstawianych w wyniku robót drogowych, warunków pogodowych, korków lub innych zdarzeń.