Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Hotele i noclegi w Warszawie

Wybór miejsca zakwaterowania jest sprawą indywidualną, gdyż należy ją uzależnić od potrzeb i kosztów, jakie jesteśmy w stanie przeznaczyć na ten cel. Jeśli cenimy sobie luksus to w Warszawie możemy przenocować w luksusowych hotelach. W  Hotelu Hampton by Hilton Warsaw City Centre na nocleg ze śniadaniem musimy przeznaczyć ok. 300 zł, ale będziemy mieć wszędzie blisko, bo hotel ten jest położony w samym centrum miasta. Cena za nocleg w innym, równie luksusowym hotelu Mariott zwykłego, szarego człowieka może przyprawić o zawrót głowy. W hotelach o niższym standardzie, czyli  3 i 2 gwiazdkowe nocleg (czasem ze śniadaniem) to wydatek rzędu 200-250 zł. 
 
Jeśli nie zależy nam na wygodach to z pewnością zadowoli nas pokój prosto urządzony w hotelu 1 gwiazdkowym lub pensjonacie. W pensjonacie WawaBed nocleg kosztuje ok 80 euro, natomiast za połowę tej kwoty możemy przenocować w Villi Amforze, położonej w spokojnej okolicy, nieco dalej od ruchliwego centrum. 

 

Popularne miasta: