Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Trasa Szczecin - Radom

Odległość pomiędzy Szczecinem a Radomiem wynosi ok. 620 km. Trasę pomiędzy tymi miastami najlepiej pokonać samochodem lub pociągiem. Ze względu na słabą sieć połączeń autobusowych na tej trasie podróż tym środkiem transportu nie jest polecany.

Podróż samochodem

Jadąc ze Szczecina do Radomia mamy do wyboru kilka tras. Najszybsza prowadzi przez Gorzów Wielkopolski, Poznań, Konin, Żyrardów i Grójec. Jej długość to ok. 637 km, czas dojazdu 6 – 6,5 godziny. Na odcinku Świebodzin – Żyrardów poruszamy się płatną autostradą A2. Jeżeli chcemy ominąć drogi płatne możemy wybrać wariant przez Piłę, Bydgoszcz, Toruń, Żyrardów i Grójec. Długość tej trasy to ok. 621 km, czas dojazdu ok. 7,5 godziny. Inną możliwością jest trasa przez Gorzów Wielkopolski, Poznań, Środę Wielkopolską, Turek, Piotrków Trybunalski i Tomaszów Mazowiecki. Długość tej trasa to ok. 631 km, czas przejazdu ok. 8 godzin.

Podróż pociągiem

Ze Szczecina do Radomia można dostać się z przesiadką, najlepiej w Warszawie. Wybór połączeń jest dość duży. Czas przejazdu wynosi od ok. 7,5 do ok. 10 godzin. W porównaniu z kosztami podróży samochodem podróż koleją jest dużo tańsza.

Pokaż całą trasę
Rozwiń

Informacje dodatkowe:

 • 1) Podane miejsca mogą być zarówno miastami czy miejscowościami ale również państwami czy ulicami. Jeśli system nie jest w stanie rozpoznać miejsca należy opisać je używając dodatkowych danych np. dodając nazwę województwa albo podając pełną nazwę ulicy wraz z numerem. W każdym przypadku należy zawsze podać opis zaczynając od najbardziej szczegółowej części adresu (np. ulicy) a kończąc na najbardziej ogólnej (np. kraj).
  Przykładowo:
  - planując trasę do Bukowiny Tatrzańskiej należy wpisać pełną nazwę tej miejscowości. Miejsce "Bukowina" nie zostanie rozpoznane gdyż w Polsce jest kilka wsi o tej nazwie
  - podobnie planując trasę przez aleję Powstańców Warszawy należy wpisać pełną nazwę tej ulicy czyli "Al. Powstańców Warszawy, Warszawa" tak aby system nie miał problemów umiejscowieniem jej na mapie

 • 2) Pole wyboru Typ wyszukiwania pozwala zdefiniować czy system ma odszukać trasę o najkrótszej długości czy też trasę, którą pokona się najszybciej. W większości sytuacji obie wyznaczone trasy będą się pokrywać.

 • 3) Wyszukiwana trasa może dotyczyć Polski albo dowolnych miejsc w Europie czy świecie.

 • 4) Ideą serwisu trasa.info jest rozwiązanie tzw. problemu komiwojażera czyli problemu przed jakim stoją wędrowni sprzedawcy, którzy mając odwiedzić wszystkie podane miejsca w danymi rejonie muszą tak dobrać kolejność ich odwiedzania aby pokonać jak najkrótszą trasę.

 • 5) Wyszukiwanie najkrótszej i najszybszej trasy odbywa się przy pomocy systemu Google maps oraz tzw. algorytmu zachłannego gdyż system sprawdza wszystkie możliwe kombinacje tras szukając optymalnej pod względem odległości i czasu przejazdu. Mapa systemu Google maps obejmuję swoim zasięgiem cały świat i jest ciągle rozwijana.

 • 6) Pole Szukaj na mapie w prawym górnym rogu mapy może służyć do lokalizacji pojedynczych miejsc (ulic, miast, państw). Wystarczy wpisać nazwę danego miejsca i nacisnąć przycisk Szukaj

 • 7) Dane prezentowane przez system trasa.info udostępniane są na zasadzie tak-jak-jest (AS IS) bez udzielania jakichkolwiek gwarancji czy zapewnień. Rzeczywiste warunki na wyznaczonej trasie mogą różnić się od tych przedstawianych w wyniku robót drogowych, warunków pogodowych, korków lub innych zdarzeń.