Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Trasa Radom - Warszawa

Odległość z Warszawy do Radomia wynosi ok. 160 km. Najtańszym środkiem transportu na tej trasie jest autobus. Ze względu na niewielką odległość z Radomia do Warszawy możemy stosunkowo niedrogo dotrzeć samochodem. Tańszą alternatywą jest pociąg, którym możemy dotrzeć do Warszawy w podobnym czasie, co samochodem.

Podróż samochodem

Jadąc z Radomia do Warszawy mamy do wyboru kilka tras o podobnej długości i czasie przejazdu. Pierwsza możliwość to trasa drogami krajowymi nr 73 i 7 przez Busko Zdrój i Kielce. Jej długość to ok. 162 km. Druga trasa biegnie drogą krajową nr 9 przez Połaniec i Ostrowiec Świętokrzyski. Jej długość to ok. 156 km. Trzecia trasa prowadzi drogą wojewódzką nr 756 i drogę krajową nr 9 przez Pacanów, Nową Słupię, Iłżę i Skaryszew. Jej długość to ok. 148 km. Orientacyjny czas przejazdu na wszystkich wymienionych trasach wynosi ok. 2,5 godziny.

Podróż autobusem

Tanie przejazdy na trasie Radom – Warszawa oferuje Polski Bus. Podróż trwa ok. 2 godzin. Na trasie tej kursują też autobusy PKS i inni przewoźnicy prywatni, wybór połączeń jest więc bardzo duży.

Podróż pociągiem

Z Radomia do Warszawy można dostać się pociągiem bezpośrednim. Wybór połączeń jest bardzo duży. Podróż trwa ok. 2 – 2,5 godziny.

Pokaż całą trasę
Rozwiń

Informacje dodatkowe:

 • 1) Podane miejsca mogą być zarówno miastami czy miejscowościami ale również państwami czy ulicami. Jeśli system nie jest w stanie rozpoznać miejsca należy opisać je używając dodatkowych danych np. dodając nazwę województwa albo podając pełną nazwę ulicy wraz z numerem. W każdym przypadku należy zawsze podać opis zaczynając od najbardziej szczegółowej części adresu (np. ulicy) a kończąc na najbardziej ogólnej (np. kraj).
  Przykładowo:
  - planując trasę do Bukowiny Tatrzańskiej należy wpisać pełną nazwę tej miejscowości. Miejsce "Bukowina" nie zostanie rozpoznane gdyż w Polsce jest kilka wsi o tej nazwie
  - podobnie planując trasę przez aleję Powstańców Warszawy należy wpisać pełną nazwę tej ulicy czyli "Al. Powstańców Warszawy, Warszawa" tak aby system nie miał problemów umiejscowieniem jej na mapie

 • 2) Pole wyboru Typ wyszukiwania pozwala zdefiniować czy system ma odszukać trasę o najkrótszej długości czy też trasę, którą pokona się najszybciej. W większości sytuacji obie wyznaczone trasy będą się pokrywać.

 • 3) Wyszukiwana trasa może dotyczyć Polski albo dowolnych miejsc w Europie czy świecie.

 • 4) Ideą serwisu trasa.info jest rozwiązanie tzw. problemu komiwojażera czyli problemu przed jakim stoją wędrowni sprzedawcy, którzy mając odwiedzić wszystkie podane miejsca w danymi rejonie muszą tak dobrać kolejność ich odwiedzania aby pokonać jak najkrótszą trasę.

 • 5) Wyszukiwanie najkrótszej i najszybszej trasy odbywa się przy pomocy systemu Google maps oraz tzw. algorytmu zachłannego gdyż system sprawdza wszystkie możliwe kombinacje tras szukając optymalnej pod względem odległości i czasu przejazdu. Mapa systemu Google maps obejmuję swoim zasięgiem cały świat i jest ciągle rozwijana.

 • 6) Pole Szukaj na mapie w prawym górnym rogu mapy może służyć do lokalizacji pojedynczych miejsc (ulic, miast, państw). Wystarczy wpisać nazwę danego miejsca i nacisnąć przycisk Szukaj

 • 7) Dane prezentowane przez system trasa.info udostępniane są na zasadzie tak-jak-jest (AS IS) bez udzielania jakichkolwiek gwarancji czy zapewnień. Rzeczywiste warunki na wyznaczonej trasie mogą różnić się od tych przedstawianych w wyniku robót drogowych, warunków pogodowych, korków lub innych zdarzeń.