Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Trasa Lublin - Bydgoszcz

Odległość pomiędzy Lublinem a Bydgoszczą wynosi, w zależności od obranej trasy, ok. 430 – 480 km. Trasę tą możemy pokonać samochodem, autobusem lub pociągiem. Najszybciej przebiega podróżą samochodem, ale jest ona jednocześnie najkosztowniejsza.. tańszą alternatywą jest autobus lub pociąg. Z Lublina do Bydgoszczy kursują pociągi bezpośrednie. Podróż autobusem wymaga przesiadki, ale jest tańsza.

Podróż samochodem

Najkrótsza i najszybsza trasa z Lublina do Bydgoszczy prowadzi przez Warszawę, Nowy Dwór Mazowiecki i Toruń. Jej długość to ok. 431 km, czas dojazdu ok. 5,5 godziny. Trasa biegnie drogami krajowymi nr 12 i 10. Nie zawiera odcinków płatnych. Można także z Warszawy skierować się na autostradę A2, dojechać do węzła w Strykowie, a stamtąd przez Kutno, Włocławek i Toruń do Bydgoszczy. Długość tej trasy to ok. 481 km, czas przejazdu ok. 5,5 godziny.

Podróż autobusem

Z Lublina do Bydgoszczy najłatwiej dostać się z przesiadką w Warszawie. Tanie przejazdy na trasie Lublin – Warszawa i Warszawa – Bydgoszcz oferuje Polski Bus. Na trasach tyc kursuje także PKS i inni przewoźnicy prywatni.

Podróż pociągiem

Z Lublina do Bydgoszczy można dostać się pociągiem bezpośrednim lub z przesiadką. Podróż pociągiem bezpośrednim trwa ok. 6,5- 7 godzin. Dostępnych jest kilka połączeń w ciągu doby. Dostępne są także połączenia z przesiadką w Kutnie lub Warszawie.

Pokaż całą trasę
Rozwiń

Informacje dodatkowe:

 • 1) Podane miejsca mogą być zarówno miastami czy miejscowościami ale również państwami czy ulicami. Jeśli system nie jest w stanie rozpoznać miejsca należy opisać je używając dodatkowych danych np. dodając nazwę województwa albo podając pełną nazwę ulicy wraz z numerem. W każdym przypadku należy zawsze podać opis zaczynając od najbardziej szczegółowej części adresu (np. ulicy) a kończąc na najbardziej ogólnej (np. kraj).
  Przykładowo:
  - planując trasę do Bukowiny Tatrzańskiej należy wpisać pełną nazwę tej miejscowości. Miejsce "Bukowina" nie zostanie rozpoznane gdyż w Polsce jest kilka wsi o tej nazwie
  - podobnie planując trasę przez aleję Powstańców Warszawy należy wpisać pełną nazwę tej ulicy czyli "Al. Powstańców Warszawy, Warszawa" tak aby system nie miał problemów umiejscowieniem jej na mapie

 • 2) Pole wyboru Typ wyszukiwania pozwala zdefiniować czy system ma odszukać trasę o najkrótszej długości czy też trasę, którą pokona się najszybciej. W większości sytuacji obie wyznaczone trasy będą się pokrywać.

 • 3) Wyszukiwana trasa może dotyczyć Polski albo dowolnych miejsc w Europie czy świecie.

 • 4) Ideą serwisu trasa.info jest rozwiązanie tzw. problemu komiwojażera czyli problemu przed jakim stoją wędrowni sprzedawcy, którzy mając odwiedzić wszystkie podane miejsca w danymi rejonie muszą tak dobrać kolejność ich odwiedzania aby pokonać jak najkrótszą trasę.

 • 5) Wyszukiwanie najkrótszej i najszybszej trasy odbywa się przy pomocy systemu Google maps oraz tzw. algorytmu zachłannego gdyż system sprawdza wszystkie możliwe kombinacje tras szukając optymalnej pod względem odległości i czasu przejazdu. Mapa systemu Google maps obejmuję swoim zasięgiem cały świat i jest ciągle rozwijana.

 • 6) Pole Szukaj na mapie w prawym górnym rogu mapy może służyć do lokalizacji pojedynczych miejsc (ulic, miast, państw). Wystarczy wpisać nazwę danego miejsca i nacisnąć przycisk Szukaj

 • 7) Dane prezentowane przez system trasa.info udostępniane są na zasadzie tak-jak-jest (AS IS) bez udzielania jakichkolwiek gwarancji czy zapewnień. Rzeczywiste warunki na wyznaczonej trasie mogą różnić się od tych przedstawianych w wyniku robót drogowych, warunków pogodowych, korków lub innych zdarzeń.