Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Trasa Łódź - Białystok

Odległość z Łodzi do Białegostoku wynosi ok. 320 km. Z Łodzi do Białegostoku można dostać się samochodem, pociągiem lub autobusem. Najszybciej trasę pomiędzy tymi miastami pokonamy samochodem. Podróż autobusem lub pociągiem jest tańsza, ale wymaga przesiadek.

Podróż samochodem

Najkrótsza i najszybsza trasa z Łodzi do Białegostoku prowadzi przez Warszawę, Wyszków, Ostrów Mazowiecka i Zambrów. Jej długość to ok. 321 km, czas przejazdu ok. 3,5 – 4 godziny. Na odcinku od Łodzi do Warszawy trasa biegnie autostradą A2, a następnie drogą krajową nr 8 i drogą ekspresową nr 8. Możemy także wybrać iwariant przez Łowicz, Nowy Dwór Mazowiecki, prowadzącą drogami krajowymi nr 14, 62 i 8 oraz drogą S8. Jej długość to ok. 340 km, czas przejazdu ok. 5 godzin. Kolejna możliwość to przejazd przez Rawę Mazowiecką, Grójec i Mińsk Mazowiecki, drogami krajowymi nr 72, 50, 8 i S8. Długość tej trasy to ok. 355 km, czas przejazdu ok. 5,5 godziny.

Podróż autobusem

Podróż z Łodzi do Białegostoku odbywa się z przesiadką w Warszawie. Na trasie Łódź – Warszawa i Warszawa – Białystok kursują autobusy PKS, Polski Bus i firmy prywatne.

Podróż pociągiem

Podróż z Łodzi do Białegostoku odbywa się z przesiadką w Warszawie. Dostępne jest jedno połączenie bezpośrednie – czas podróży wynosi ok. 6 godzin. Wybór połączeń Łódź – Warszawa i Warszawa – Białystok jest duży, czas podróży z przesiadką to ok. 5 – 6 godzin.

Pokaż całą trasę
Rozwiń

Informacje dodatkowe:

 • 1) Podane miejsca mogą być zarówno miastami czy miejscowościami ale również państwami czy ulicami. Jeśli system nie jest w stanie rozpoznać miejsca należy opisać je używając dodatkowych danych np. dodając nazwę województwa albo podając pełną nazwę ulicy wraz z numerem. W każdym przypadku należy zawsze podać opis zaczynając od najbardziej szczegółowej części adresu (np. ulicy) a kończąc na najbardziej ogólnej (np. kraj).
  Przykładowo:
  - planując trasę do Bukowiny Tatrzańskiej należy wpisać pełną nazwę tej miejscowości. Miejsce "Bukowina" nie zostanie rozpoznane gdyż w Polsce jest kilka wsi o tej nazwie
  - podobnie planując trasę przez aleję Powstańców Warszawy należy wpisać pełną nazwę tej ulicy czyli "Al. Powstańców Warszawy, Warszawa" tak aby system nie miał problemów umiejscowieniem jej na mapie

 • 2) Pole wyboru Typ wyszukiwania pozwala zdefiniować czy system ma odszukać trasę o najkrótszej długości czy też trasę, którą pokona się najszybciej. W większości sytuacji obie wyznaczone trasy będą się pokrywać.

 • 3) Wyszukiwana trasa może dotyczyć Polski albo dowolnych miejsc w Europie czy świecie.

 • 4) Ideą serwisu trasa.info jest rozwiązanie tzw. problemu komiwojażera czyli problemu przed jakim stoją wędrowni sprzedawcy, którzy mając odwiedzić wszystkie podane miejsca w danymi rejonie muszą tak dobrać kolejność ich odwiedzania aby pokonać jak najkrótszą trasę.

 • 5) Wyszukiwanie najkrótszej i najszybszej trasy odbywa się przy pomocy systemu Google maps oraz tzw. algorytmu zachłannego gdyż system sprawdza wszystkie możliwe kombinacje tras szukając optymalnej pod względem odległości i czasu przejazdu. Mapa systemu Google maps obejmuję swoim zasięgiem cały świat i jest ciągle rozwijana.

 • 6) Pole Szukaj na mapie w prawym górnym rogu mapy może służyć do lokalizacji pojedynczych miejsc (ulic, miast, państw). Wystarczy wpisać nazwę danego miejsca i nacisnąć przycisk Szukaj

 • 7) Dane prezentowane przez system trasa.info udostępniane są na zasadzie tak-jak-jest (AS IS) bez udzielania jakichkolwiek gwarancji czy zapewnień. Rzeczywiste warunki na wyznaczonej trasie mogą różnić się od tych przedstawianych w wyniku robót drogowych, warunków pogodowych, korków lub innych zdarzeń.