Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Trasa Kielce - Warszawa

Odległość z Warszawy do Kielc wynosi ok. 180 – 200 km. Ze względu na niewielką odległość trasę pomiędzy tymi miastami możemy szybko pokonać samochodem. Najlepszą alternatywą dla samochodu jest autobus, ze względu na podobny czas dojazdu i dużo niższą cenę. Dostępne są także połączenia kolejowe, ale jest ich dużo mniej.

Podróż samochodem

Najkrótsza trasa z Kielc do Warszawy prowadzi przez Radom, Białobrzegi i Grójec. Je długość to ok. 185 km, czas dojazdu ok. 2,5 godziny. Trasa biegnie drogą krajową nr 7 i drogą ekspresową S7.

Podróż autobusem

Tanie przejazdy na trasie Kielce – Warszawa oferuje Polski Bus. Czas przejazdu wynosi ok. 2,5 godziny. Na trasie tej kursują także autobusy PKS i inni przewoźnicy prywatni.

Podróż pociągiem

Z Kielc do Warszawy można dostać się pociągiem bezpośrednim. Podróż trwa ok. 3 – 3,5 godziny. Można także pojechać z przesiadką w Skarżysku Kamienna lub Miechowie. Generalnie połączeń kolejowych jest mniej, niż autobusowych, a ich cena jest wyższa.

Pokaż całą trasę
Rozwiń

Informacje dodatkowe:

 • 1) Podane miejsca mogą być zarówno miastami czy miejscowościami ale również państwami czy ulicami. Jeśli system nie jest w stanie rozpoznać miejsca należy opisać je używając dodatkowych danych np. dodając nazwę województwa albo podając pełną nazwę ulicy wraz z numerem. W każdym przypadku należy zawsze podać opis zaczynając od najbardziej szczegółowej części adresu (np. ulicy) a kończąc na najbardziej ogólnej (np. kraj).
  Przykładowo:
  - planując trasę do Bukowiny Tatrzańskiej należy wpisać pełną nazwę tej miejscowości. Miejsce "Bukowina" nie zostanie rozpoznane gdyż w Polsce jest kilka wsi o tej nazwie
  - podobnie planując trasę przez aleję Powstańców Warszawy należy wpisać pełną nazwę tej ulicy czyli "Al. Powstańców Warszawy, Warszawa" tak aby system nie miał problemów umiejscowieniem jej na mapie

 • 2) Pole wyboru Typ wyszukiwania pozwala zdefiniować czy system ma odszukać trasę o najkrótszej długości czy też trasę, którą pokona się najszybciej. W większości sytuacji obie wyznaczone trasy będą się pokrywać.

 • 3) Wyszukiwana trasa może dotyczyć Polski albo dowolnych miejsc w Europie czy świecie.

 • 4) Ideą serwisu trasa.info jest rozwiązanie tzw. problemu komiwojażera czyli problemu przed jakim stoją wędrowni sprzedawcy, którzy mając odwiedzić wszystkie podane miejsca w danymi rejonie muszą tak dobrać kolejność ich odwiedzania aby pokonać jak najkrótszą trasę.

 • 5) Wyszukiwanie najkrótszej i najszybszej trasy odbywa się przy pomocy systemu Google maps oraz tzw. algorytmu zachłannego gdyż system sprawdza wszystkie możliwe kombinacje tras szukając optymalnej pod względem odległości i czasu przejazdu. Mapa systemu Google maps obejmuję swoim zasięgiem cały świat i jest ciągle rozwijana.

 • 6) Pole Szukaj na mapie w prawym górnym rogu mapy może służyć do lokalizacji pojedynczych miejsc (ulic, miast, państw). Wystarczy wpisać nazwę danego miejsca i nacisnąć przycisk Szukaj

 • 7) Dane prezentowane przez system trasa.info udostępniane są na zasadzie tak-jak-jest (AS IS) bez udzielania jakichkolwiek gwarancji czy zapewnień. Rzeczywiste warunki na wyznaczonej trasie mogą różnić się od tych przedstawianych w wyniku robót drogowych, warunków pogodowych, korków lub innych zdarzeń.