Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Trasa Bydgoszcz - Radom

Odległość z Bydgoszczy do Radomia wynosi ok. 340 km. Trasę pomiędzy tymi miastami można pokonać samochodem, autobusem lub pociągiem. W porównaniu z podróżą samochodem dużo tańszy jest dojazd pociągiem lub autobusem. Ze względu na niższą cenę bardziej polecany jest dojazd autobusem.

Podróż samochodem

Jadąc z Bydgoszczy do Radomia mamy do wyboru kilka tras. Najszybsza prowadzi przez Konin, Włocławek, Kutno, Stryków, Żyrardów i Grójec. Jej długość to ok. 358 km, czas przejazdu ok. 4 – 4,5 godziny. Trasa biegnie drogami krajowymi nr 10, 1 , 50, drogą ekspresową S7 oraz fragmentem autostrady A2. Inna możliwość to trasa przez Toruń, Włocławek, Łódź, Piotrków Trybunalski i Tomaszów Mazowiecki. Jej długość to ok. 374 km, czas dojazdu 5 – 5,5 godziny. Trasa biegnie drogami krajowymi nr 10, 1 i 48 oraz fragmentem autostrady A1.

Podróż autobusem

Nie ma bezpośrednich połączeń autobusowych pomiędzy Bydgoszczą a Radomiem. Najwygodniej jest pojechać z przesiadką w Warszawie. Tanie przejazdy na trasie Bydgoszcz – Warszawa i Warszawa – Radom oferuje Polski Bus. Z Warszawy do Radomia kursują również autobusy PKS i busy.

Podróż pociągiem

Dostępne jest bezpośrednie, nocne połączenie z Bydgoszczy do Radomia. Podróż trwa ok. 6,5 godziny. Reszta połączeń to połączenia z przesiadką w Warszawie. Czas podróży pociągiem jest porównywalny do czasu przejazdu autobusem, ale cena biletu jest wyższa.

Pokaż całą trasę
Rozwiń

Informacje dodatkowe:

 • 1) Podane miejsca mogą być zarówno miastami czy miejscowościami ale również państwami czy ulicami. Jeśli system nie jest w stanie rozpoznać miejsca należy opisać je używając dodatkowych danych np. dodając nazwę województwa albo podając pełną nazwę ulicy wraz z numerem. W każdym przypadku należy zawsze podać opis zaczynając od najbardziej szczegółowej części adresu (np. ulicy) a kończąc na najbardziej ogólnej (np. kraj).
  Przykładowo:
  - planując trasę do Bukowiny Tatrzańskiej należy wpisać pełną nazwę tej miejscowości. Miejsce "Bukowina" nie zostanie rozpoznane gdyż w Polsce jest kilka wsi o tej nazwie
  - podobnie planując trasę przez aleję Powstańców Warszawy należy wpisać pełną nazwę tej ulicy czyli "Al. Powstańców Warszawy, Warszawa" tak aby system nie miał problemów umiejscowieniem jej na mapie

 • 2) Pole wyboru Typ wyszukiwania pozwala zdefiniować czy system ma odszukać trasę o najkrótszej długości czy też trasę, którą pokona się najszybciej. W większości sytuacji obie wyznaczone trasy będą się pokrywać.

 • 3) Wyszukiwana trasa może dotyczyć Polski albo dowolnych miejsc w Europie czy świecie.

 • 4) Ideą serwisu trasa.info jest rozwiązanie tzw. problemu komiwojażera czyli problemu przed jakim stoją wędrowni sprzedawcy, którzy mając odwiedzić wszystkie podane miejsca w danymi rejonie muszą tak dobrać kolejność ich odwiedzania aby pokonać jak najkrótszą trasę.

 • 5) Wyszukiwanie najkrótszej i najszybszej trasy odbywa się przy pomocy systemu Google maps oraz tzw. algorytmu zachłannego gdyż system sprawdza wszystkie możliwe kombinacje tras szukając optymalnej pod względem odległości i czasu przejazdu. Mapa systemu Google maps obejmuję swoim zasięgiem cały świat i jest ciągle rozwijana.

 • 6) Pole Szukaj na mapie w prawym górnym rogu mapy może służyć do lokalizacji pojedynczych miejsc (ulic, miast, państw). Wystarczy wpisać nazwę danego miejsca i nacisnąć przycisk Szukaj

 • 7) Dane prezentowane przez system trasa.info udostępniane są na zasadzie tak-jak-jest (AS IS) bez udzielania jakichkolwiek gwarancji czy zapewnień. Rzeczywiste warunki na wyznaczonej trasie mogą różnić się od tych przedstawianych w wyniku robót drogowych, warunków pogodowych, korków lub innych zdarzeń.