Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Trasa Lublin - Toruń

Odległość z Lublina do Torunia wynosi ok. 280 km. Trasę pomiędzy tymi miastami można pokonać samochodem, pociągiem lub autobusem. Dobrą alternatywą dla samochodu jest pociąg, ze względu na podobny czas przejazdu i niższą cenę. Dostępne są też połączenia autobusowe jest ich jednak mniej albo wymagają przesiadki.

Podróż samochodem

Najkrótsza trasa z Lublina do Torunia prowadzi przez Puławy, Warszawę, Płońsk i Lipno. Jej długość to ok. 376 km, czas przejazdu ok. 5 godzin. Trasa prowadzi drogami krajowymi nr 17, 7 i 10. Nie zawiera odcinków płatnych. Możemy także wybrać wariant przez Puławy, Radom Koluszki i Włocławek. Długość tej trasy to ok. 421 km, czas przejazdu ok. 6 godzin. Trasa prowadzi drogami krajowymi nr 12, 48 i 1 oraz fragmentem autostrady A1.

Podróż pociągiem

Podróż pociągiem bezpośrednim z Lublina do Torunia trwa ok. 5,5 godziny. Dostępnych jest kilka połączeń w ciągu doby. Oprócz tego z Lublina do Torunia można dostać się z przesiadką w Warszawie lub Kutnie.

Podróż autobusem

Z Lublina do Torunia można dostać się autobusem bezpośrednim lub z przesiadką w Warszawie bądź Łodzi. Z Lublina do Warszawy i z Warszawy do Torunia można tanio dostać się Polskim Busem. Podróż autobusem bezpośrednim trwa ok. 7 godzin.

Pokaż całą trasę
Rozwiń

Informacje dodatkowe:

 • 1) Podane miejsca mogą być zarówno miastami czy miejscowościami ale również państwami czy ulicami. Jeśli system nie jest w stanie rozpoznać miejsca należy opisać je używając dodatkowych danych np. dodając nazwę województwa albo podając pełną nazwę ulicy wraz z numerem. W każdym przypadku należy zawsze podać opis zaczynając od najbardziej szczegółowej części adresu (np. ulicy) a kończąc na najbardziej ogólnej (np. kraj).
  Przykładowo:
  - planując trasę do Bukowiny Tatrzańskiej należy wpisać pełną nazwę tej miejscowości. Miejsce "Bukowina" nie zostanie rozpoznane gdyż w Polsce jest kilka wsi o tej nazwie
  - podobnie planując trasę przez aleję Powstańców Warszawy należy wpisać pełną nazwę tej ulicy czyli "Al. Powstańców Warszawy, Warszawa" tak aby system nie miał problemów umiejscowieniem jej na mapie

 • 2) Pole wyboru Typ wyszukiwania pozwala zdefiniować czy system ma odszukać trasę o najkrótszej długości czy też trasę, którą pokona się najszybciej. W większości sytuacji obie wyznaczone trasy będą się pokrywać.

 • 3) Wyszukiwana trasa może dotyczyć Polski albo dowolnych miejsc w Europie czy świecie.

 • 4) Ideą serwisu trasa.info jest rozwiązanie tzw. problemu komiwojażera czyli problemu przed jakim stoją wędrowni sprzedawcy, którzy mając odwiedzić wszystkie podane miejsca w danymi rejonie muszą tak dobrać kolejność ich odwiedzania aby pokonać jak najkrótszą trasę.

 • 5) Wyszukiwanie najkrótszej i najszybszej trasy odbywa się przy pomocy systemu Google maps oraz tzw. algorytmu zachłannego gdyż system sprawdza wszystkie możliwe kombinacje tras szukając optymalnej pod względem odległości i czasu przejazdu. Mapa systemu Google maps obejmuję swoim zasięgiem cały świat i jest ciągle rozwijana.

 • 6) Pole Szukaj na mapie w prawym górnym rogu mapy może służyć do lokalizacji pojedynczych miejsc (ulic, miast, państw). Wystarczy wpisać nazwę danego miejsca i nacisnąć przycisk Szukaj

 • 7) Dane prezentowane przez system trasa.info udostępniane są na zasadzie tak-jak-jest (AS IS) bez udzielania jakichkolwiek gwarancji czy zapewnień. Rzeczywiste warunki na wyznaczonej trasie mogą różnić się od tych przedstawianych w wyniku robót drogowych, warunków pogodowych, korków lub innych zdarzeń.