Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Trasa Lublin - Radom

Odległość z Lublina do Radomia wynosi ok. 120 km. Ze względu na niewielki dystans trasę pomiędzy tymi miastami możemy stosunkowo niedrogo pokonać samochodem. Dobrą alternatywą dla samochodu jest autobus lub pociąg ze względu na podobny czas przejazdu i dużo niższy koszt.

Podróż samochodem

Najkrótsza trasa z Lublina do Radomia prowadzi przez Puławy i Zwoleń. Jej długość to ok. 113 km, czas dojazdu ok. 1,5 – 2 godzin. Możemy także wybrać wariant przez Nałęczów, Puławy i Zwoleń. Długość tej trasy to ok. 120 km, czas dojazdu ok. 2 godziny. Żadna z wymienionych tras nie zawiera odcinków płatnych.

Podróż autobusem

Z Lublina do Radomia można dostać się autobusem PKS lub prywatnym busem. Wybór połączeń jest duży. Czas podróży wynosi ok. 1,5 – 2,5 godziny.

Podróż pociągiem

Z Lublina do Radomia można dostać się pociągiem bezpośrednim lub z przesiadką. Podróż pociągiem bezpośrednim trwa ok. 1,5 godziny. Podróż z przesiadką odbywa się w Dęblinie i trwa ok. 2 godzin. Wybór połączeń jest duży, cena biletu podobna lub trochę wyższa, niż cena biletu autobusowego.

Pokaż całą trasę
Rozwiń

Informacje dodatkowe:

 • 1) Podane miejsca mogą być zarówno miastami czy miejscowościami ale również państwami czy ulicami. Jeśli system nie jest w stanie rozpoznać miejsca należy opisać je używając dodatkowych danych np. dodając nazwę województwa albo podając pełną nazwę ulicy wraz z numerem. W każdym przypadku należy zawsze podać opis zaczynając od najbardziej szczegółowej części adresu (np. ulicy) a kończąc na najbardziej ogólnej (np. kraj).
  Przykładowo:
  - planując trasę do Bukowiny Tatrzańskiej należy wpisać pełną nazwę tej miejscowości. Miejsce "Bukowina" nie zostanie rozpoznane gdyż w Polsce jest kilka wsi o tej nazwie
  - podobnie planując trasę przez aleję Powstańców Warszawy należy wpisać pełną nazwę tej ulicy czyli "Al. Powstańców Warszawy, Warszawa" tak aby system nie miał problemów umiejscowieniem jej na mapie

 • 2) Pole wyboru Typ wyszukiwania pozwala zdefiniować czy system ma odszukać trasę o najkrótszej długości czy też trasę, którą pokona się najszybciej. W większości sytuacji obie wyznaczone trasy będą się pokrywać.

 • 3) Wyszukiwana trasa może dotyczyć Polski albo dowolnych miejsc w Europie czy świecie.

 • 4) Ideą serwisu trasa.info jest rozwiązanie tzw. problemu komiwojażera czyli problemu przed jakim stoją wędrowni sprzedawcy, którzy mając odwiedzić wszystkie podane miejsca w danymi rejonie muszą tak dobrać kolejność ich odwiedzania aby pokonać jak najkrótszą trasę.

 • 5) Wyszukiwanie najkrótszej i najszybszej trasy odbywa się przy pomocy systemu Google maps oraz tzw. algorytmu zachłannego gdyż system sprawdza wszystkie możliwe kombinacje tras szukając optymalnej pod względem odległości i czasu przejazdu. Mapa systemu Google maps obejmuję swoim zasięgiem cały świat i jest ciągle rozwijana.

 • 6) Pole Szukaj na mapie w prawym górnym rogu mapy może służyć do lokalizacji pojedynczych miejsc (ulic, miast, państw). Wystarczy wpisać nazwę danego miejsca i nacisnąć przycisk Szukaj

 • 7) Dane prezentowane przez system trasa.info udostępniane są na zasadzie tak-jak-jest (AS IS) bez udzielania jakichkolwiek gwarancji czy zapewnień. Rzeczywiste warunki na wyznaczonej trasie mogą różnić się od tych przedstawianych w wyniku robót drogowych, warunków pogodowych, korków lub innych zdarzeń.