Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Trasa Lublin - Gdynia

Odległość z Lublina do Gdyni wynosi, w zależności od wybranej trasy, ok. 550 – 600 km. Trasę pomiędzy tymi miastami możemy pokonać samochodem, autobusem lub pociągiem. Najszybszym, ale i najbardziej kosztownym środkiem transportu jest samochód. Podróż pociągiem lub autobusem wymaga przesiadek. Tańsza i szybsza jest podróż autobusem.

Podróż samochodem

Jadąc z Lublina do Gdyni mamy do wyboru kilka tras. Najszybsza prowadzi przez Warszawę, Toruń i Gdańsk. Jej długość to ok. 546 km, czas przejazdu ok. 6,5 godziny. Na odcinku Toruń – Gdańsk poruszamy się płatną autostradą A1. Jeżeli chcemy ominąć drogę płatną najkrótsza trasa prowadzi przez Warszawę, Mławę, Ostródę, Elbląg i Gdańsk. Jej długość to ok. 539 km, czas przejazdu ok. 7 godzin.

Podróż autobusem

Nie ma bezpośrednich połączeń pomiędzy Lublinem a Gdynią. Podróż najlepiej zaplanować z przesiadką w Warszawie. Z Warszawy można dostać się do Gdańska, a stamtąd Szybką Koleją Miejską do Gdyni. Z Lublina do Warszawy i z Warszawy do Gdańska można tanio dostać się Polskim Busem.

Podróż pociągiem

Nie ma bezpośrednich połączeń kolejowych pomiędzy Lublinem a Gdańskiem. Podróż wymaga co najmniej jednej przesiadki, najczęściej w Kutnie, Warszawie lub Dęblinie. Czas podróży zależy od układu połączeń, ale zazwyczaj jest to ok. 9 godzin lub dłużej.

Pokaż całą trasę
Rozwiń

Informacje dodatkowe:

 • 1) Podane miejsca mogą być zarówno miastami czy miejscowościami ale również państwami czy ulicami. Jeśli system nie jest w stanie rozpoznać miejsca należy opisać je używając dodatkowych danych np. dodając nazwę województwa albo podając pełną nazwę ulicy wraz z numerem. W każdym przypadku należy zawsze podać opis zaczynając od najbardziej szczegółowej części adresu (np. ulicy) a kończąc na najbardziej ogólnej (np. kraj).
  Przykładowo:
  - planując trasę do Bukowiny Tatrzańskiej należy wpisać pełną nazwę tej miejscowości. Miejsce "Bukowina" nie zostanie rozpoznane gdyż w Polsce jest kilka wsi o tej nazwie
  - podobnie planując trasę przez aleję Powstańców Warszawy należy wpisać pełną nazwę tej ulicy czyli "Al. Powstańców Warszawy, Warszawa" tak aby system nie miał problemów umiejscowieniem jej na mapie

 • 2) Pole wyboru Typ wyszukiwania pozwala zdefiniować czy system ma odszukać trasę o najkrótszej długości czy też trasę, którą pokona się najszybciej. W większości sytuacji obie wyznaczone trasy będą się pokrywać.

 • 3) Wyszukiwana trasa może dotyczyć Polski albo dowolnych miejsc w Europie czy świecie.

 • 4) Ideą serwisu trasa.info jest rozwiązanie tzw. problemu komiwojażera czyli problemu przed jakim stoją wędrowni sprzedawcy, którzy mając odwiedzić wszystkie podane miejsca w danymi rejonie muszą tak dobrać kolejność ich odwiedzania aby pokonać jak najkrótszą trasę.

 • 5) Wyszukiwanie najkrótszej i najszybszej trasy odbywa się przy pomocy systemu Google maps oraz tzw. algorytmu zachłannego gdyż system sprawdza wszystkie możliwe kombinacje tras szukając optymalnej pod względem odległości i czasu przejazdu. Mapa systemu Google maps obejmuję swoim zasięgiem cały świat i jest ciągle rozwijana.

 • 6) Pole Szukaj na mapie w prawym górnym rogu mapy może służyć do lokalizacji pojedynczych miejsc (ulic, miast, państw). Wystarczy wpisać nazwę danego miejsca i nacisnąć przycisk Szukaj

 • 7) Dane prezentowane przez system trasa.info udostępniane są na zasadzie tak-jak-jest (AS IS) bez udzielania jakichkolwiek gwarancji czy zapewnień. Rzeczywiste warunki na wyznaczonej trasie mogą różnić się od tych przedstawianych w wyniku robót drogowych, warunków pogodowych, korków lub innych zdarzeń.