Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Trasa Gdynia - Radom

Odległość z Gdyni do Radomia wynosi ok. 500 km. Trasę pomiędzy tymi miastami możemy pokonać samochodem, autobusem lub pociągiem. Najszybszym środkiem transportu jest samochód. Tańszą alternatywą dla samochodu jest pociąg lub autobus, ale wtedy podróż trwa dłużej. Przejazd autobusem wymaga przesiadek.

Podróż samochodem

Najszybsza trasa z Gdyni do Radomia prowadzi przez Gdańsk, Toruń, Włocławek, Żyrardów i Grójec. Długość tej trasy to ok. 497 km, czas dojazdu ok. 5 – 5,5 godziny. Na odcinku Gdańsk – Toruń poruszamy się płatną autostradą A1. Możemy ją ominąć drogą krajową nr 91 przez Tczew i Grudziądz a następnie pojechać od razu w kierunku Włocławka, omijając Toruń. Długość tej trasy to ok. 520 km, czas dojazdu ok. 6 - 7 godzin. Inna możliwość to trasa przez Gdańsk, Elbląg, Ostródę, Warszawę i Grójec. Długość tej trasy to ok. 477 km, czas dojazdu ok. 6 godzin. Trasa biegnie drogą krajową nr 7 oraz drogą ekspresową S7. Nie zawiera odcinków płatnych.

Podróż pociągiem

Z Gdyni do Radomia można dostać się pociągiem bezpośrednim lub z przesiadką w Warszawie. Podróż pociągiem bezpośrednim trwa ok. 9 – 10 godzin.

Podróż autobusem

Nie ma bezpośrednich połączeń pomiędzy Gdynią a Radomiem. Podróż najlepiej zaplanować z przesiadką w Warszawie, skąd do Radomia jeździ Polski Bus, PKS i inni przewoźnicy prywatni. Do Warszawy łatwiej dostać się z autobusem z Gdańska, niż z Gdyni. Z Gdyni do Gdańska można łatwo i szybko dojechać Szybką Koleją Miejską.

Pokaż całą trasę
Rozwiń

Informacje dodatkowe:

 • 1) Podane miejsca mogą być zarówno miastami czy miejscowościami ale również państwami czy ulicami. Jeśli system nie jest w stanie rozpoznać miejsca należy opisać je używając dodatkowych danych np. dodając nazwę województwa albo podając pełną nazwę ulicy wraz z numerem. W każdym przypadku należy zawsze podać opis zaczynając od najbardziej szczegółowej części adresu (np. ulicy) a kończąc na najbardziej ogólnej (np. kraj).
  Przykładowo:
  - planując trasę do Bukowiny Tatrzańskiej należy wpisać pełną nazwę tej miejscowości. Miejsce "Bukowina" nie zostanie rozpoznane gdyż w Polsce jest kilka wsi o tej nazwie
  - podobnie planując trasę przez aleję Powstańców Warszawy należy wpisać pełną nazwę tej ulicy czyli "Al. Powstańców Warszawy, Warszawa" tak aby system nie miał problemów umiejscowieniem jej na mapie

 • 2) Pole wyboru Typ wyszukiwania pozwala zdefiniować czy system ma odszukać trasę o najkrótszej długości czy też trasę, którą pokona się najszybciej. W większości sytuacji obie wyznaczone trasy będą się pokrywać.

 • 3) Wyszukiwana trasa może dotyczyć Polski albo dowolnych miejsc w Europie czy świecie.

 • 4) Ideą serwisu trasa.info jest rozwiązanie tzw. problemu komiwojażera czyli problemu przed jakim stoją wędrowni sprzedawcy, którzy mając odwiedzić wszystkie podane miejsca w danymi rejonie muszą tak dobrać kolejność ich odwiedzania aby pokonać jak najkrótszą trasę.

 • 5) Wyszukiwanie najkrótszej i najszybszej trasy odbywa się przy pomocy systemu Google maps oraz tzw. algorytmu zachłannego gdyż system sprawdza wszystkie możliwe kombinacje tras szukając optymalnej pod względem odległości i czasu przejazdu. Mapa systemu Google maps obejmuję swoim zasięgiem cały świat i jest ciągle rozwijana.

 • 6) Pole Szukaj na mapie w prawym górnym rogu mapy może służyć do lokalizacji pojedynczych miejsc (ulic, miast, państw). Wystarczy wpisać nazwę danego miejsca i nacisnąć przycisk Szukaj

 • 7) Dane prezentowane przez system trasa.info udostępniane są na zasadzie tak-jak-jest (AS IS) bez udzielania jakichkolwiek gwarancji czy zapewnień. Rzeczywiste warunki na wyznaczonej trasie mogą różnić się od tych przedstawianych w wyniku robót drogowych, warunków pogodowych, korków lub innych zdarzeń.