Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Trasa Białystok - Radom

Odległość z Białegostoku do Radomia wynosi ok. 300 km. Trasę pomiędzy Białymstokiem a Radomiem można pokonać samochodem, autobusem lub pociągiem. Dobrą alternatywą dla samochodu jest autobus lub pociąg. Wybór połączeń jest duży, czas dojazdu pociągiem lub autobusem zbliżony. Jeżeli chodzi o cenę tańsza jest podróż autobusem.

Podróż samochodem

Jadąc z Białegostoku do Radomia mamy do wyboru kilka tras o podobnej długości i czasie przejazdu. Najkrótsza prowadzi przez Ostrów Mazowiecka, Warszawę, Grójec i Białobrzegi. Jej długość to ok. 310 km, czas przejazdu ok. 4 godzin. Można także wybrać trasę przez Bielsk Podlaski, Siemiatycze, Międzyrzec Podlaski i Puławy. Jej długość to ok. 311 km, czas dojazdu ok. 4,5 godziny. Trzecia możliwość to trasa przez Ostrów Mazowiecka, Węgrów, Mińsk Mazowiecki i Warkę. Jej długość to 326 km, czas dojazdu ok. 4,5 godziny. Wszystkie wymienione trasy biegną drogami krajowymi, żadna nie zawiera odcinków płatnych.

Podróż autobusem

Nie ma bezpośrednich połączeń pomiędzy Białymstokiem a Radomiem. Najlepiej zaplanować podróż z przesiadką w Warszawie, skąd jest duży wybór połączeń do Radomia. Można skorzystać z oferty tanich przejazdów Polskiego Busa na trasie Białystok - Warszawa i Warszawa – Radom. Z Warszawy do Radomia kursują autobusy PKS i busy. Orientacyjny czas przejazdu to ok. 5,5 godziny.

Podróż pociągiem

Z Białegostoku do Radomia można dostać się z przesiadką w Warszawie. Wybór połączeń jest duży. Orientacyjny czas przejazdu to  5,5 – 6,5 godziny.

Pokaż całą trasę
Rozwiń

Informacje dodatkowe:

 • 1) Podane miejsca mogą być zarówno miastami czy miejscowościami ale również państwami czy ulicami. Jeśli system nie jest w stanie rozpoznać miejsca należy opisać je używając dodatkowych danych np. dodając nazwę województwa albo podając pełną nazwę ulicy wraz z numerem. W każdym przypadku należy zawsze podać opis zaczynając od najbardziej szczegółowej części adresu (np. ulicy) a kończąc na najbardziej ogólnej (np. kraj).
  Przykładowo:
  - planując trasę do Bukowiny Tatrzańskiej należy wpisać pełną nazwę tej miejscowości. Miejsce "Bukowina" nie zostanie rozpoznane gdyż w Polsce jest kilka wsi o tej nazwie
  - podobnie planując trasę przez aleję Powstańców Warszawy należy wpisać pełną nazwę tej ulicy czyli "Al. Powstańców Warszawy, Warszawa" tak aby system nie miał problemów umiejscowieniem jej na mapie

 • 2) Pole wyboru Typ wyszukiwania pozwala zdefiniować czy system ma odszukać trasę o najkrótszej długości czy też trasę, którą pokona się najszybciej. W większości sytuacji obie wyznaczone trasy będą się pokrywać.

 • 3) Wyszukiwana trasa może dotyczyć Polski albo dowolnych miejsc w Europie czy świecie.

 • 4) Ideą serwisu trasa.info jest rozwiązanie tzw. problemu komiwojażera czyli problemu przed jakim stoją wędrowni sprzedawcy, którzy mając odwiedzić wszystkie podane miejsca w danymi rejonie muszą tak dobrać kolejność ich odwiedzania aby pokonać jak najkrótszą trasę.

 • 5) Wyszukiwanie najkrótszej i najszybszej trasy odbywa się przy pomocy systemu Google maps oraz tzw. algorytmu zachłannego gdyż system sprawdza wszystkie możliwe kombinacje tras szukając optymalnej pod względem odległości i czasu przejazdu. Mapa systemu Google maps obejmuję swoim zasięgiem cały świat i jest ciągle rozwijana.

 • 6) Pole Szukaj na mapie w prawym górnym rogu mapy może służyć do lokalizacji pojedynczych miejsc (ulic, miast, państw). Wystarczy wpisać nazwę danego miejsca i nacisnąć przycisk Szukaj

 • 7) Dane prezentowane przez system trasa.info udostępniane są na zasadzie tak-jak-jest (AS IS) bez udzielania jakichkolwiek gwarancji czy zapewnień. Rzeczywiste warunki na wyznaczonej trasie mogą różnić się od tych przedstawianych w wyniku robót drogowych, warunków pogodowych, korków lub innych zdarzeń.