Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Trasa Białystok - Kielce

Odległość z Białegostoku do Kielc wynosi, w zależności od wybranej trasy, ok. 380 – 400 km. Z Białegostoku do Kielc można dostać się samochodem, autobusem lub pociągiem. Najszybszym środkiem transportu na tej trasie jest samochód. Podróż autobusem lub pociągiem wymaga przesiadek. Jeżeli chodzi o koszt najtańszy jest dojazd autobusem.

Podróż samochodem

Jadąc z Białegostoku do Kielc mamy do wyboru kilka tras. Najkrótsza prowadzi przez Ostrów Mazowiecka, Warszawę i Radom. Jej długość to ok. 385 km, czas dojazdu ok. 5 godzin. Trasa biegnie drogami krajowymi nr 7 i 8 oraz drogami ekspresowymi S7 i S8. Inna możliwość to trasa przez Bielsk Podlaski, Siemiatycze, Międzyrzec Podlaski, Puławy i Radom. Długość tej trasy to ok. 389 km, czas dojazdu ok. 5,5 godziny. Trasa biegnie drogami krajowymi nr 19, 12 i 7. Żadna z wymienionych tras nie zawiera odcinków płatnych.

Podróż autobusem

Nie ma bezpośrednich połączeń z Białegostoku do Kielc. Podróż najlepiej zaplanować z przesiadką w Warszawie. Można wtedy skorzystać z tanich przejazdów oferowanych przez Polski Bus. Z Warszawy do Kielc kursują także autobusy PKS. Orientacyjny czas podróży z przesiadką to ok. 6 -7 godzin.

Podróż pociągiem

Z Białegostoku do Kielc można dostać się z przesiadką w Warszawie. Orientacyjny czas podróży to ok. 7 – 8,5 godziny. Plusem podróży pociągiem jest cena biletu, dużo niższa, niż koszt dojazdu samochodem.

Pokaż całą trasę
Rozwiń

Informacje dodatkowe:

 • 1) Podane miejsca mogą być zarówno miastami czy miejscowościami ale również państwami czy ulicami. Jeśli system nie jest w stanie rozpoznać miejsca należy opisać je używając dodatkowych danych np. dodając nazwę województwa albo podając pełną nazwę ulicy wraz z numerem. W każdym przypadku należy zawsze podać opis zaczynając od najbardziej szczegółowej części adresu (np. ulicy) a kończąc na najbardziej ogólnej (np. kraj).
  Przykładowo:
  - planując trasę do Bukowiny Tatrzańskiej należy wpisać pełną nazwę tej miejscowości. Miejsce "Bukowina" nie zostanie rozpoznane gdyż w Polsce jest kilka wsi o tej nazwie
  - podobnie planując trasę przez aleję Powstańców Warszawy należy wpisać pełną nazwę tej ulicy czyli "Al. Powstańców Warszawy, Warszawa" tak aby system nie miał problemów umiejscowieniem jej na mapie

 • 2) Pole wyboru Typ wyszukiwania pozwala zdefiniować czy system ma odszukać trasę o najkrótszej długości czy też trasę, którą pokona się najszybciej. W większości sytuacji obie wyznaczone trasy będą się pokrywać.

 • 3) Wyszukiwana trasa może dotyczyć Polski albo dowolnych miejsc w Europie czy świecie.

 • 4) Ideą serwisu trasa.info jest rozwiązanie tzw. problemu komiwojażera czyli problemu przed jakim stoją wędrowni sprzedawcy, którzy mając odwiedzić wszystkie podane miejsca w danymi rejonie muszą tak dobrać kolejność ich odwiedzania aby pokonać jak najkrótszą trasę.

 • 5) Wyszukiwanie najkrótszej i najszybszej trasy odbywa się przy pomocy systemu Google maps oraz tzw. algorytmu zachłannego gdyż system sprawdza wszystkie możliwe kombinacje tras szukając optymalnej pod względem odległości i czasu przejazdu. Mapa systemu Google maps obejmuję swoim zasięgiem cały świat i jest ciągle rozwijana.

 • 6) Pole Szukaj na mapie w prawym górnym rogu mapy może służyć do lokalizacji pojedynczych miejsc (ulic, miast, państw). Wystarczy wpisać nazwę danego miejsca i nacisnąć przycisk Szukaj

 • 7) Dane prezentowane przez system trasa.info udostępniane są na zasadzie tak-jak-jest (AS IS) bez udzielania jakichkolwiek gwarancji czy zapewnień. Rzeczywiste warunki na wyznaczonej trasie mogą różnić się od tych przedstawianych w wyniku robót drogowych, warunków pogodowych, korków lub innych zdarzeń.