Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Międzynarodowy Port lotniczy Sandefjord-Torp (TRF)

Informacje ogólne

Port lotniczy Sandefjord-Torp  położony jest 120 kilometrów na południe od Oslo, w miejscowości Sandefjord w Norwegii.

Dojazd

Na lotnisko z Oslo można dojechać autobusem. Bezpośredni transport zapewnia linia Torp-Eksressen., można również wybrać opcję linii Timekekspressen do Tonsberg i tam przesiąść się w  Telemark Ekspressen.

Do portu lotniczego z Oslo dotrzemy także pociągiem linii NSB.  W cenę biletu wliczony jest transport shuttle busem, który w kilka minut dowozi podróżnych ze stacji kolejowej do portu lotniczego.

Na lotnisko możemy też wygodnie dojechać samochodem. Wyjeżdżając z Oslo należy wybrać drogę E18, kierując się na Vestfold/Kristiansand.

Połączenia

Port lotniczy Sandefjord-Torp to drugie co do wielkości lotnisko w Norwegii.

Lotnisko obsługuje linie krajowe a także  niskobudżetowe linie lotnicze latające do krajów europejskich  m. in. , Ryanair, Wizzair. Z Polski na Sandefjord-Torp  dolecieć można liniami Wizzair m.in. z Gdańska, Katowic, Warszawy, Wrocławia.
 
Punkty usługowe i sklepy

Port lotniczy składa się z jednego terminalu podzielonego na halę przylotów i halę odlotów.

Pasażerowie oczekujący na lot mogą skorzystać z oferty jednego z punktów gastronomicznych. W strefie ogólnodostępnej zlokalizowana jest kafeteria. W strefie dostępnej po przejściu odprawy paszportowej znajduje się sklep wolnocłowy oraz księgarnia, a także kiosk.

Pasażerowie i goście lotniska mogą  korzystać z darmowego wi-fi. Na terenie portu lotniczego znajdują się sale konferencyjne do wynajęcia. Na miejscu można skorzystać z kantoru oraz bankomatów.

Port lotniczy dostosowany jest do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Dane kontaktowe

Lotnisko  Sandefjord-Torp
Torpveien 130
N-3241 Sandefjord
Norwegia
Informacja lotniskowa:
+ 33 42 70 00

A
B

Lotniska

routes

Lotniska