Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wycieczki do Hiszpanii

Wczasy

Hiszpania to jeden z najczęstszych kierunków turystycznych Polaków. Liczne zabytki, cudowna pogoda, piękne plaże i gościnni mieszkańcy to tylko niektóre z atutów tego kraju.

Tygodniowy pobyt w jednym z miast Hiszpanii to wydatek rzędu 2-4 tys. zł. Cena oczywiście zależy od miejsca, w którym się zatrzymamy. Nieco tańsze są wczasy last minute, na przykład 7 dni w Madrycie kosztuje nawet ok. 1, 5 tys. zł. Można także skorzystać z oferty wycieczki objazdowej po kraju, której cena wynosi 2-2,8 tys. zł lub też wybrać się w podróż zarówno do Hiszpanii, jak i Portugalii. Tygodniowa wycieczka objazdowa po tych krajach kosztuje 2, 5 tys. zł.

Wycieczki

Dobrym pomysłem jest także samodzielna organizacja wycieczki. Lot z Polski do Hiszpanii trwa od 2,5 godz. Cena biletu w jedną stronę wynosi nawet ok. 150 zł (jeśli trafimy na promocję). Do Hiszpanii można także dotrzeć np. autobusem. Koszt takiej wycieczki wynosi 610 zł (bilet w jedną stronę).
Warto także zwiedzić więcej niż jedno miasto hiszpańskie. Zainteresowaniem turystów cieszą się  m.in. Saragossa, Walencja, Sewilla czy Santiago de Compostela. Pociągi i autokary umożliwią nam podróż do pobliskich miejscowości. Z kolei zwolennicy odpoczynku na plaży wybierają na miejsce swojego pobytu wybrzeża Costa Brava, Costa del Sol lub Costa de la Luz.

Popularne miasta: