Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Tanie loty do Londynu

Wybór połączeń z Polski do Londynu jest bardzo duży. Loty obsługują zarówno tradycyjne, jak i tanie linie lotnicze. Londyn obsługiwany jest przez 5 lotnisk: London City Airport, Gatwick, Heathrow, Luton oraz Stansted. Dwaj najwięksi operatorzy oferujący tanie połączenia Polska – Londyn to Wizzair i Ryanair. Linie Wizzair obsługują przeloty z Katowic, Gdańska, Lublina, Poznania i Warszawy (Lotnisko Chopina) na lotnisko Luton. Linie Ryanair obsługują loty z Krakowa, Bydgoszczy, Gdańska, Katowic, Poznania, Rzeszowa, Szczecina, Wrocławia i Warszawy (Modlin) na lotnisko Stansted. Dodatkowo z Krakowa na lotnisko Gatwick i Southend latają linie EasyJet.

Czas przelotu z Polski do Londynu to ok. 2,5 godziny.

Jeżeli chodzi o ofertę cenową Wizzair i Ryanair prezentują się podobnie. W ofertach promocyjnych można znaleźć bilety już poniżej 100 PLN za lot w jedną stronę. Cena biletu zależy od daty wylotu i może wynieść od ok. 200 – 250 PLN wzwyż za bilet w jedną stronę. Dodatkowo należy zapoznać się z tabelą opłat za bagaż. Opłata za bagaż zależy od jego wagi, od tego, czy lot odbywa się w szczycie sezonu, czy poza, w liniach Wizzair dodatkowo od czasu trwania lotu. Linie Ryanair nie pobierają opłat za bagaż podręczny. Linie Wizzair rozróżniają bagaż podręczny mały i duży, za który obowiązuje opłata.

Linie EasyJet oferują bilety w cenach 200 – 500 zł w jedną stronę, w zależności od terminu wylotu. Obowiązuje opłata za bagaż rejestrowany, bagaż podręczny nie podlega opłacie. Lotnisko Southend, które jest bazą EasyJet znajduje się ok. 45 km od Londynu.

Loty do Londynu obsługuje także LOT i British Airways. Dostępne są loty z Warszawy na lotnisko Heathrow. Cena biletu w klasie ekonomicznej, w jedną stronę wynosi od ok. 300 – 350 zł wzwyż w zależności od terminu lotu.

Popularne miasta: