Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Hotele i noclegi w Londynie

Londyn posiada bardzo rozwiniętą bazę noclegową: hotele, hostele, pensjonaty, B&B, apartamenty z obsługą lub bez, pokoje gościnne. Ceny są wyższe, niż w innych częściach Anglii, ale po uważnym przejrzeniu ofert można znaleźć zakwaterowanie po korzystnej cenie nawet w samym centrum Londynu.

Bardzo dobrym pomysłem jest nocleg w hotelu rodzinnym. Hotele tego typu są zlokalizowane zarówno w centrum, jak i w innych dzielnicach Londynu. W sezonie turystycznym cena pokoju 2 os. ze śniadaniem wynosi ok. 250 – 300 PLN/os, ale można natrafić na oferty promocyjne, w których cena jest podobna do ceny noclegu w hostelu.

Nocleg w hostelu w pobliżu centrum miasta, w sezonie turystycznym kosztuje w granicach 100 – 150 PLN za miejsce w pokoju wieloosobowym, 200 – 220 PLN za miejsce w pokoju 2 os. ze wspólną łazienką, ok. 210 – 250 PLN za miejsce w pokoju 2 os. z prywatną łazienką.

W Londynie nie brakuje oczywiście luksusowych hoteli z najwyższej półki. Najbardziej znanym jest Hotel Ritz znajdujący się na Picadilly. Został otwarty w 1906 r. i gościł znakomite osobistości ze świata polityki, kultury i biznesu.

Popularne miasta: