Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wycieczki na Słowację

Wczasy

Objazdową wycieczkę po Słowacji możemy wykupić za 500 zł (1 os./4dni/wyżywienie w cenie) lub za ok. 1500 zł zwiedzić cztery stolice naszych południowych sąsiadów: Bratysławę, Wiedeń, Budapeszt i Pragę (1 os./5 dni/wyżywienie w cenie). Jeżeli chcielibyśmy przyjechać na Słowację na tydzień to cena pobytu za jedną osobę waha się od 500 zł do kilku tysięcy – w zależności od standardu hotelu. Z reguły w cenę pobytu wliczone są  tylko śniadania. 

Wycieczki

Oferta wyjazdów zorganizowanych na Słowację jest bardzo uboga. Dlatego warto  zaplanować wyjazd samodzielnie. Obecnie turyści najczęściej decydują się na pobyt w ośrodkach położonych zaraz obok gorących źródeł, stacji narciarskich i gór. Decydując się na wyjazd dwu lub trzydniowy możemy zaplanować zwiedzanie Demianowskiej Jaskini Wolności, Zamku Orawskiego, Vratnej Dolina oraz wsi Terchova. Innym ciekawym wariantem zwiedzania może być: Kezmarok, Lewocza, Zamek Spiski, Słowacki Raj. Na zakończenie polecamy relaks w basenach termalnych.

Popularne miasta: