Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wycieczki do Chin

Wycieczki
W celach turystycznych do Chin najlepiej wybrać się na wycieczkę zorganizowaną. Biura podróży oferują zwiedzanie na zasadzie objazdu miejsc o dużym znaczeniu kulturowym i istotnych walorach przyrodniczych. W programie zwykle znajduje się odwiedzenie Pekinu, słynnej terakotowej armii w Xian, Wielkiego Muru oraz świątyni Shaolin, ośrodka wschodnich sztuk walki.

Podczas wycieczki objazdowej po Chinach możemy również liczyć na wizytę w Szanghaju, największej metropolii tego kraju. Wiele ofert zawiera także zwiedzanie Hong Kongu. Dwunastodniowy wyjazd tego typu kosztuje średnio od 6000  do 8000 zł. Cena obejmuje przelot, zakwaterowanie i podstawowe wyżywienie. Nieco droższe są wycieczki posiadające w programie  zwiedzanie Tybetu (około 12 tysięcy zł).

Wczasy
Jeśli chodzi o typowy wypoczynek w Chinach, największą popularnością wśród turystów cieszy się wyspa Hainan na Morzu Południowochińskim z malowniczymi plażami. Wyspa nazywana jest „chińskimi Hawajami”. Do najbardziej znanych kurortów należy miejscowość Sanya.

Popularne miasta: