Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wycieczki do Moskwy

Wycieczki
Wycieczki do Moskwy ze względu na dużą liczbę atrakcji organizowane są minimum na 4-5 dni. Ich cena w zależności od planowanej daty wyjazdu może wynosić w przedziale 1500 – 2000 zł za osobę. W cenie wliczony jest przelot samolotem w obie strony, zakwaterowanie w tanim hotelu lub hostelu oraz bilety na wybrane atrakcje – najczęściej muzea lub wystawy. Nie zawsze wliczane jest wyżywienie.
 
Jeśli chcemy zaoszczędzić to bardziej opłacalnym rozwiązaniem będzie samodzielne zorganizowanie wyjazdu. Za bilet lotniczy możemy zapłacić już od 350 – 550 zł w jedną stronę. Wyżywienie na kilka dni jest porównywalne do cen w Polsce, natomiast wszelkie atrakcje turystyczne i bilety warto zakupić na miejscu, pamiętając o kilku zasadach. Warto zapoznać się z podstawowymi zwrotami w języku rosyjskim, gdyż niektóre muzea specjalnie zawyżają ceny biletów dla obcokrajowców. Nie warto również kupować biletów u „koników”, gdyż możemy trafić na oszustów, sprzedających fałszywe wejściówki.  
Popularne miasta: