Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Tanie loty do Moskwy

Połączenia z Polski
Do Moskwy można dolecieć z z Warszawy, Krakowa, Poznania, Wrocławia i Katowic. Jeśli zależy nam na szybkim dotarciu na miejsce i zaoszczędzeniu pieniędzy, to warto zwrócić uwagę na loty z Warszawy i Krakowa – są tańsze i z reguły nie wymagają dodatkowych przesiadek. Bardziej opłacać się zatem może dojazd do tych miast na własną rękę, a stamtąd bezpośredni lot do Moskwy. Połączenia autokarowe oferują następujący przewoźnicy: Eurobus, Agat, Sindbad, Becker Reisen. Najlepsze połączenia lotnicze oferuje LOT. 
 
Ceny biletów i podróż
Ceny biletów do Moskwy zmieniają się regularnie i uzależnione są od miesiąca, w którym chcemy odbyć podróż. W okresie zimowym pomiędzy grudniem a lutym, najtańsze bilety można nabyć za średnią kwotę ok. 500-550 zł w jedną stronę. Podróż samolotem z Warszawy do Moskwy bez przesiadek trwa ok. 2 – 2,5 godziny. W okresie letnim – od lipca do września – LOT regularnie organizuje promocje na tańsze bilety. Ceny wynoszą wówczas ok 350 zł w jedną stronę.
Popularne miasta: