Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Tanie loty do Frankfurtu nad Menem

Lotnisko
Lotnisko we Frankfurcie nad Menem to największy niemiecki port lotniczy, a także jedno z najważniejszych lotnisk na świecie. Rocznie obsługiwanych jest tu ponad 57 milionów pasażerów. Frankfurt Airport posiada dwa główne terminale lotnicze podzielone na poszczególne halle. Najwięcej połączeń obsługują linie Lufthansa.

Tanie loty
Tanie loty z Polski oferują linie WizzAir w cenie około 160 zł, choć zdarzają się również oferty za kilkadziesiąt złotych. Ponadto na trasie tej latają również tacy przewoźnicy, jak SAS, Finnair czy Adria Airways. Ceny wahają się od 400 do 500 zł.

Co więcej, promocyjne loty oferują też takie linie, jak LOT, Lufthansa, Air Berlin i Austrian Airlines. Połączenia z Warszawy i Katowic kosztują w tym wypadku nawet 80 – 90 zł.

Połączenia z Polski
Loty z Polski do Frankfurtu nad Menem odbywają się z wielu miast: z Warszawy, Krakowa, Katowic, Rzeszowa, Poznania, Gdańska czy Wrocławia i Łodzi. Przelot ze stolicy trwa średnio 1 godzina i 50 minut (942 km).

Popularne miasta: