Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Hotele i noclegi we Frankfurcie nad Menem

Frankfurt nad Menem posiada kilkaset hoteli i pensjonatów, nie licząc kwater prywatnych. Jest to miasto bardzo często odwiedzane przez turystów, stąd na rynku noclegowym panuje duża konkurencja – właściciele nieruchomości prześcigają się w oferowaniu jak najwyższego standardu usług. Można tu znaleźć zarówno luksusowe apartamenty, jak i pokoje za niższą cenę, ale na przyzwoitym poziomie.

Wśród ekskluzywnych obiektów warto wymienić na przykład Frankfurt Penthouse and Roofgarden. Oferuje on apartamenty z trzema sypialniami, z widokiem na całą panoramę miasta. Jeden nocleg kosztuje tu średnio od 1045 zł. Bardzo dobre opinie posiadają również jednak takie hotele, jak Hotel Victoria, zlokalizowany 3 minuty od dworca głównego we Frankfurcie czy Hotel West an der Bockenheimer Warte, mieszczący się w samym centrum miasta, tuż przy średniowiecznej wieży Bockenheimer Warte. Koszty noclegu zaczynają się tu od około 250 zł.

Z obiektów oferujących okazyjne ceny za noc, jednocześnie przy bardzo dobrych warunkach, należy wymienić Tagungshotel Höchster Hof, Anna Hotel czy Ramada Hotel Frankfurt Messe. W dwuosobowym pokoju przenocujemy tu już za około 120 zł.

Jeśli chodzi o tanie noclegi, możemy liczyć na znalezienie łóżka w kilkuosobowym pokoju w hostelu. W Frankfurt Central Hostel za nocleg w ośmioosobowym lub sześcioosobowym pokoju zapłacimy średnio 70 – 80 zł. W standardzie znajduje się telewizor i wspólna łazienka. Można także skorzystać z oferty bufetu, restauracji i siłowni.

Popularne miasta: