Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wycieczki do Sydney

Wczasy
Sydney jest wspaniałym miastem zarówno na dłuższy, jak i na krótszy odpoczynek. Dlatego turyści podróżujący do Australii najchętniej zatrzymują się właśnie tutaj. Ponadto biura podróży oferują różne wycieczki objazdowe po całym kontynencie. Warto skorzystać z tej możliwości, ponieważ samodzielna organizacja wczasów wiąże się z dużymi kosztami. Do Sydney najlepiej lecieć samolotem. Średnia cena za bilet w obie strony wynosi ok. 5 tysięcy złotych. Jeśli zarezerwujemy lot odpowiednio wcześniej, możemy zaoszczędzić nawet tysiąc złotych. 
 
Za nocleg w hostelu w Sydney zapłacimy ok. 200 złotych. Natomiast nocleg w obiektach 3-gwiazdkowych będzie kosztować ponad 300 złotych. Osoby ceniące luksus i poszukujące noclegu o najwyższym standardzie w hotelach 5-gwiazdkowych muszą przygotować się na wydatek od 600 do 3 tysięcy złotych. 
 
Wycieczki
Biura podróży oferują różne interesujące wycieczki objazdowe po Australii. We wszystkich programach tego typu wycieczek jest uwzględnione Sydney. Średnia cena za klasyczną wycieczkę 8-dniową po Australii wynosi ok. 8 tysięcy złotych od osoby. Można także skusić się na dłuższe wycieczki objazdowe i zwiedzić Melbourne, Sydney, Dolinę Hunter, Tasmanię, Ayers Rock, przylądek Cape Tribulation, Górę Kościuszki, Park Featherdale i skorzystać z rejsu jachtem po Wielkiej Rafie Koralowej. Cena za 20-dniową podróż wynosi średnio 20 tysięcy złotych. 
 
W samym Sydney największą popularnością cieszą się: Opera House, Harbour Bridge, Sydney Tower, centra rozrywkowe „Darling Harbour” i „King Cross”, starówka „The Rocks” oraz zatoka Bayron Bay. Ponadto turystów zachwycają oddalone o ok. 50 km na zachód Góry Błękitne. Natomiast najmłodszych uczestników wycieczki ucieszy wizyta w Taronga Zoo i ogrodzie botanicznym. 
 
Popularne miasta: