Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Hotele i noclegi w Sydney

Sydney jest najchętniej odwiedzanym przez turystów australijskim miastem. Ceny noclegu wahają się od 175 do ponad 3 tysięcy złotych za noc. W zależności od potrzeb możemy zdecydować się na nocleg w luksusowym 5-gwiazdkowym obiekcie lub wybrać hotel średniej klasy. Osoby, które nie chcą wydawać zbyt dużo pieniędzy mogą skorzystać z oferty zakwaterowania w hostelu. 
 
Najlepsze hotele
Do najlepiej usytuowanych i najdroższych hoteli znajdujących się w Sydney należą: Park Hyatt Sydney, The Langham, The Darling, Pullman Quay Grand Sydney Harbour, QT Sydney, Intercontinental Sydney, Pullman at Sydney Olympic Park, Marriott Sydney Harbour oraz Sheraton on the Park. Kolejnymi obiektami słynącymi z wysokiej jakości usług są: Swissotel Sydney, Jonah's Boutique, Stamford Plaza Double Bay, Simpsons of Potts Point, Urban St Leonards, Novotel Sydney Rooty Hill i Dive. Za nocleg w tych 5 i 4-gwiazdkowych hotelach zapłacimy od 400 do ponad 3 tysięcy złotych. 
 
Najtańsze hotele i hostele
Nocleg w hotelu 3-gwiazdkowym w Sydney kosztuje ok. 300 złotych za noc. Do najtańszych i cieszących się dobrą opinią obiektów należą m.in.: Ibis Sydney Thornleigh, Neutral Bay Lodge, Springfield Lodge, BreakFree on Clarence, Mt Kuring-Gai Motel, Travelodge Blacktown, Royal Pacific, Mariners Court Sydney i Travelodge Bankstown. 
 
Podróż do Australii nie należy do najtańszych, dlatego chcąc trochę zaoszczędzić, warto skorzystać z oferty przygotowanej przez hostele. Polecanymi obiektami w Sydney są m.in.: Y Hyde Park, Pittwater Yha, Macleay Lodge, Billabong Gardens, Zing Backpackers Hostel, Ibis Sydney Thornleigh i 790 on George Backpackers. Ceny zakwaterowania w wymienionych wyżej obiektach wahają się od 175 do 300 zł za noc.
Popularne miasta: