Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wycieczki do Meksyku

Wycieczki i wczasy
Większość biur turystycznych ma w swojej ofercie wyjazdy do Meksyku. Są to objazdowe wycieczki, tematyczne podróże lub wczasy połączone ze zwiedzaniem atrakcji tego kraju. Za 7 dni pobytu w Meksyku trzeba zapłacić ponad 5 tysięcy złotych. Wycieczka objazdowa (trwająca 16 dni) wykupiona w ramach oferty last minute to wydatek ponad 7 tysięcy złotych na osobę. Regularne ceny dłuższych wyjazdów rozpoczynają się od 8 tysięcy złotych na osobę. Często jest to oferta typu all inclusive. Biura turystyczne organizują także wyjazdy 10- oraz 11 – dniowe.
 
Plaże
Meksyk słynie z niezwykłych, pięknie położonych i zadbanych plaż. Oprócz opalania można skorzystać z wielu dodatkowych atrakcji (np. podziwianie delfinów czy nurkowanie). Przy plażach znajdują się restauracje, punkty wypożyczania sprzętu turystycznego czy kawiarnie. Do najbardziej popularnych regionów plażowych należą Cancun, Tulum, Mayan Riviera-Yucatan Peninsula, Cabos san Lucas, Mazatlan, Puerto Vallarta, Acapulco, Isla Mujeres Ixtapa, Playa de Carmen czy Chacahua. W Cabos san Lucas znajdują się Plaża Miłości i Plaża Rozwodów.
Popularne miasta: