Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Tanie loty do Lizbony

Tanie loty, bilety

Im wcześniej zarezerwujemy bilet na lot, tym mniej zapłacimy. Jeśli zaplanujemy podróż z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem, zapłacimy za lot nawet ok. 100 zł w jedną stronę. Można także skorzystać z licznych ofert i promocji, np. Ciekawskiego Podróżnika. Średnia cena biletu na podróż z Warszawy do Lizbony wynosi 500-700 zł, jeśli zdecydowaliśmy się na wyjazd spontanicznie i chcemy kupić bilet dzień przed planowanym wylotem z kraju, musimy liczyć się z wydatkiem rzędu 1300 zł.


Połączenia z Polski

Lot z Warszawy do Lizbony trwa 4,5 godz. Możemy podróżować liniami  TAP-Air Portugal lub też Polskimi Liniami Lotniczymi LOT. Do Lizbony dolecimy także z lotnisk w Krakowie, Gdańsku, Katowicach, Łodzi, Poznaniu, Rzeszowie, Szczecinie oraz Wrocławiu. Warto jednak pamiętać, iż połączenia z pozostałych miast w Polsce wiążą się z koniecznością przesiadki. Lotnisko w Lizbonie jest oddalone od centrum miasta o 7 km. Na  miejscu można skorzystać z komunikacji miejskiej lub też zamówić taksówkę (ok. 10 euro).

Popularne miasta: