Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Hotele i noclegi w Lizbonie

Ceny

Lizbona posiada bogatą bazę noclegową. Ceny noclegu wahają się od 190 do ponad tysiąca złotych za noc. Wszystko zależy od typu obiektu, który wybierzemy. Możemy zdecydować się na nocleg w ekskluzywnym hotelu lub wybrać ten średniej klasy. Zdecydowanie tańszą opcją są pensjonaty i zajazdy.

Najlepsze hotele

Najlepsze hotele w Lizbonie to mieszczące się blisko centrum Britania Hotel, Olissippo Lopa Palace, Hotel Avenida Palace oraz Corinthia Hotel Lisbon. Wysoką jakością usług oferują także Four Season Hotel Ritz Lisbon oraz As Janelas Verdes. Ceny w wyżej wymienionych hotelach wahają się od 800 do ponad tysiąca złotych. Są to obiekty 5 lub 4- gwiazdkowe.

Najtańsze hotele

Tańsze obiekty oferują nocleg już od ok. 200 zł za noc. Ważna jest także data rezerwacji. W sezonie letnim ceny mogą wzrosnąć. Jednymi z najtańszych obiektów są Residencial Alegria, Albergaria Insulana oraz Residencial Capital. Można także wyszukać atrakcyjne oferty noclegów na jednych ze stron internetowych, które oferują promocje na usługi i produkty. Przykładem tego jest m.in. nocleg w Go Hostel Lisbon, Lisbon Lover Hostel lub Lxcouner Hostel w cenie ok. 50 zł za noc w jednoosobowym pokoju.

Pensjonaty, zajazdy

Popularne wśród turystów są także pensjonaty i zajazdy. Często jednak te lepsze z nich oferują nocleg w cenie podobnej do tej, który zapłacimy za pobyt w hotelu średniej klasy. Jednymi z tańszych tego typu obiektów są Pensão Residencial Norte oraz Lisbon Dreams Guesthouse. Za nocleg w tych miejscach zapłacimy już od 110 zł.

Popularne miasta: