Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wycieczki na Kubę

Wycieczki i wczasy
Większość biur turystycznych ma swojej ofercie wiele intersujących propozycji. Ta różnorodność wynika z popularności, jaką cieszy się ta destynacja. Osoby zainteresowane podróżami na Kubę mogę skorzystać z wycieczek objazdowych oraz wczasów o wypoczynkowym charakterze. Warto zaznaczyć, że objazdowe wyprawy należą do droższych propozycji biur podróży. Ceny wczasów trwających 14 dni zaczynają się od 6 tysięcy na osobę. Za 16 - dniową objazdową wycieczkę trzeba zapłacić minimum 9 tysięcy złotych. Przybywa osób, które decydują się na samodzielne zorganizowanie podróży na Kubę. Są to najczęściej ci, którym zależy na poznaniu prawdziwego oblicza kraju. Koszty tego turystycznego przedsięwzięcia mają drugorzędne znaczenie.
 
Plaże
Do jednych z najbardziej znanych kurortów na Kubie należy Varadero. Znajduje się tam biała plaża o długości około 20 km. Dojście na plażę z każdego miejsca półwyspu zajmuje około 10 minut. Panują tam bardzo dobre warunki do uprawiania sportów wodnych. Do plaż wartych zobaczenia należą także Playa Ancón (Trinidad) Playa Pilar ( Cayo Guillermo), Playa Paraíso (Cayo Largo del Sur), Bahía de Baracoa (Baracoa), Cayo Levisa (Pinar del Rio) czy Marea del Portillo (Granma).
Popularne miasta: