Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Hotele i noclegi w Chicago

Chicago posiada bardzo dobrze rozwiniętą bazę noclegową. Można tu wybierać z obiektów o bardzo zróżnicowanej ofertcie cenowej i o różnym stopniu komfortu.

Hotele
Wśród hoteli najwyższe standardy oferują luksusowe obiekty pięciogwiazdkowe, jak The Peninsula Chicago, Trump International Hotel & Tower Chicago czy Four Seasons Chicago. Wszystkie są zlokalizowane w ścisłym centrum miasta, skąd łatwo dostać się do najważniejszych atrakcji turystycznych. Ceny za nocleg w apartamencie z łóżkiem typu king-size i widokiem na jezioro wahają się w granicach 1025 dolarów. Dla porównania w obiekcie trzygwiazdkowym, na przykład River Hotel (również w centrum) zapłacimy za nocleg około 340 dolarów.

Tanie noclegi i hostele
Najtańsze noclegi w Chicago oferują motele i hostele. W motelu New Relax Inn, oddalonym o 20 kilometrów od miasta, za dwuosobowy pokój z dwoma łóżkami cena osiąga około 60 dolarów. Dla tych, którzy nie chcą jednak mieszkać daleko od centrum lepszą opcją będą miejscowe hostele. Oczywiście trzeba się tu liczyć ze zdecydowanie niższym standardem – za łóżko w wieloosobowym pokoju zapłacimy średnio od 22 do 30 dolarów. Do jednych z najczęściej polecanych obiektów tego typu należą Hostelling International Chicago, w samym centrum, Oak 112 przy Near North Side, Urban Holiday Lofts przy West Town.

Popularne miasta: