Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Hotele i noclegi w Zurychu

Zurych to miasto oferujące doskonałe warunki noclegowe zarówno dla osób przyjeżdżających z krótką wizytą biznesową, jaki i planujących wypoczynek połączony ze zwiedzaniem najważniejszych zabytków. Na bazę noclegową składają się luksusowe hotele 4 i 5 gwiazdkowe, hotele średniej klasy oraz schroniska, hostele, prywatne kwatery i apartamenty.
 
Hotele
W mieście znajdują się hotele znanych sieci: Hotel Hilton Zurich Airport – jak sama nazwa sugeruje znajduje się on w bliskiej okolicy lotniska (cena za noc waha się od 541 zł do 1287 zł) czy 5- gwiazdkowy Mariott Hotel, gdzie za nocleg będziemy musieli zapłacić od 861 zł do 1721 zł. Luksusowymi hotelami są także: Sheraton Zurich koszt pobytu za 1 noc to wydatek od 577 zł do 1559 zł, Continental Zurich Hotel (cena wynosi od 706 zł do 1276 zł) oraz zdobywca Certyfikatu Jakości 2014 Radisson Blu Zurich Airport.
W luksusie możemy odpoczywać także wynajmując prywatny apartmanent, np. Thessoni Home Zurich, gdzie w komfortowych warunkach spędzimy czas po całym dniu zwiedzania. 
Z tańszych hoteli należących do sieci warto polecić: Ibis Zurich Messe-Airport (cena wynosi 335 zł do 633zł, w tym transfer z lotniska jest darmowy) oraz 3 gwiazdkowy Hotel Holiday Inn Express Zurich (nocleg kosztuje od 368 zł do 747 zł).
 
Tanie noclegi
Gdy nie jesteśmy wymagający, a zależy nam na tanim noclegu warto zainteresować się ofertą hosteli. Jednym z nich jest położony z daleka od ruchu i gwaru miasta Zurich Youth Hostel, gdzie można niedrogo wynająć pokój (cena za noc kosztuje 294zł - 566 zł, w tym wliczone jest śniadanie). Przyjaznym miejscem jest hostel Langstars, który znajduje się w pobliżu dworca kolejowego.
 
Dobrym rozwiązaniem jest wynajęcie apartamentu. Apartamenty w Zurychu są  o różnym standardzie, dlatego zanim wybierzemy konkretne miejsce warto zapoznać się z ofertą i lokalizacją, tak aby wybrać najbardziej odpowiadające miejsce noclegowe. Z apartamentów należy wymienić m.in. Apartamenty Swiss Star, wyposażone w kuchnię i łazienkę oraz Vision Apartament Zweierstrasse. 
Popularne miasta: