Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Hotele i noclegi na Wyspach Kanaryjskich

Wyspy Kanaryjskie stanowią niezwykle atrakcyjny cel podróży turystycznych, dlatego dysponują odpowiednią bazą noclegową. Dużą popularnością cieszą się oczywiście największe wyspy archipelagu: Teneryfa, Lanzarote, Gran Canaria czy Fuerteventura. W czołówce najczęściej odwiedzanych ośrodków znajdują się miasta Las Palmas (stolica Gran Canarii), Santa Cruz (Teneryfa), Playa de las Americas (La Gomera), Caleta de Fuste, Corralejo (Fuerteventura).

Średnie ceny noclegów w hotelach wahają się w granicach od 250 do 700 zł. W Las Palmas szczególnie poleca się takie obiekty, jak Hotel Reina Isabel, Hotel Astoria, Las Palmas Urban Center czy Best Western Plus Hotel Cantur. Hotele oferują komfortowe warunki pobytu: Reina Isabel mieści się na przykład tuż przy plaży Las Canteras, posiada przestronne, klimatyzowane pokoje z łazienką, balkonem, telewizją i Internetem. Goście mogą również korzystać z basenu na dachu hotelu, Spa, siłowni i tarasu z widokiem na Ocean Atlantycki.

Ponadto na Wyspach Kanaryjskich możemy liczyć na wynajęcie apartamentu, pokoju w pensjonacie lub na kwaterze prywatnej. Apartament z trzema sypialniami w Playa de Las Americas można dostać już za 450 zł za noc. Przykładem może być Apartamentos Vista Sur, zlokalizowany tuż przy plaży Playa de Las Vistas.

Tanie noclegi
Ceny noclegów w hostelach wahają się na Wyspach od 50 do ponad 100 zł za dobę. Hostele często zlokalizowane są nieopodal plaży i ważniejszych atrakcji turystycznych. W Las Palmas do najlepszych zaliczają się Pension Sea of Clouds, Falow, Lua, Ecohostel Bettmar, Utopia Las Palmas. Pokoje są prosto urządzone, czyste, a łazienki często wspólne. Goście mogą korzystać z kuchni i dostępu do Internetu.
 

Popularne miasta: