Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Tanie loty i bilety do Waszyngtonu

Połączenia z Polski
Port lotniczy Waszyngton-Dulles znajduje się w odległości 41 km na zachód od centrum stolicy USA, Waszyngtonu, w stanie Wirginia. Z Polski nie ma bezpośrednich połączeń do stolicy Stanów Zjednoczonych. Do innych linii lotniczych, które oferują loty do Waszyngtonu należą Lufthansa, Brussels Airlin, Turkish Airlines, United, KLM,  Qatar Airways, SA,  Emirates, American Airlines, British Airways, Aeroflot, Air France, Air Canada, Austrian Airlines czy Swiss. Trzeba się liczyć z jedną lub dwoma przesiadkami. Połączenia wyżej wymienionych linii obsługują m.in. lotniska w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu czy Gdańsku. 
 
Bilety
Bilet do Waszyngtonu to wydatek minimum 2 500 złotych. Jednak średni koszt, który należy ponieść decydując się na lot do Waszyngtonu oscyluje wokół kwoty 3000 tysięcy złotych. Można je nabyć przez Internet lub korzystajac z biura podróży, Decydując się na wczesniejszy zakup biletu mozna zaoszcędzić nawet do 50% (przynajmniej pół roku przed planowaną podróżą do Waszyngtonu).
Popularne miasta: