Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wycieczki do Tunisu

Wycieczki
Osoby, które planują wykupić wycieczkę objazdową po Tunezji nie zawiodą się. Każdy program obejmuje zwiedzanie stolicy kraju. Oprócz Tunisu, w ciągu 7-dni można zobaczyć m.in. Sousse, Kartaginę, Sidi Bou Said, Hammamet, Port El Kantaoui, Monastir, Kairouan, Sbeitlę i Djerbę. Średnia cena tego typu wycieczki to 2 tys. złotych. Inną bardzo dobrą opcją dla turystów jest możliwość wykupienia wycieczki fakultatywnej do Tunisu, w czasie której można zobaczyć Muzeum Bardo, Medynę, nowe miasto, Kartaginę, Sidi Bou Said i nabyć pamiątki na suki. Koszt takiej wycieczki waha się od 85 do 95 TND.  
 
Wczasy
Turyści zazwyczaj przyjeżdżają do Tunisu na jeden dzień. Dlatego najlepiej  wykupić wczasy w biurze podróży i skorzystać z wycieczki fakultatywnej do stolicy Tunezji. Za tygodniowy pobyt w miejscowościach Djerba, Hammamet, Monastir lub Sousse  zapłacimy od 1100 do 3000 złotych. 
 
Samodzielna organizacja wczasów jest nieopłacalna. Za lot w jedną stronę zapłacimy ok. 1700 złotych. Nocleg w obiektach 3-lub 4-gwiadkowych kosztuje ok. 300 złotych, a w hotelach 5-gwiazdkowych ceny wahają się od 400 do 1000 złotych za noc. 
Popularne miasta: