Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Tanie loty do Tunisu

Tanie loty, bilety
Odległość z Warszawy do Tunisu wynosi ok. 2096 km. Z Polski do stolicy Tunezji nie ma bezpośrednich połączeń. Podczas lotu czeka nas jedna przesiadka (np. w Rzymie, Monachium, Wiedniu lub Paryżu). Linie lotnicze, które latają do Tunisu to m.in. Alitalia, Tunisair, Lufthansa i AirFrance. Nabywając bilet pół roku przed planowaną podróżą zapłacimy ok. 900 złotych. Jednak najlepszą opcją jest zakup wczasów zorganizowanych z lotem czarterowym w biurze turystycznym. 
 
Połączenia z Polski
Jak już wspominaliśmy nie ma bezpośrednich połączeń z Polski do Tunezji i trudno o tanie bilety na tej trasie. Korzystniejszą opcją jest zakup wczasów w biurze podróży. Międzynarodowy Port Lotniczy jest usytuowany w odległości ok. 7 km od centrum Tunisu. Z lotniska najtaniej wydostaniemy się kupując bilet na autobus linii SNT nr 35 lub autobus TUT (koszt ok. 1 TND). Alternatywą jest skorzystanie z taksówki lub wypożyczenie samochodu. 
Popularne miasta: