Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Hotele i noclegi w Tunisie

Ceny
Tunis jest niesamowicie ciekawym miastem. Jednak turyści rzadko decydują się na nocleg w stolicy Tunezji. Najczęściej przejeżdżają przez nią w drodze do Kartaginy lub Sidi Bou Said i zatrzymują się w Muzeum Bardo. Ceny noclegu w Tunisie nie wahają się od 160 do 1000 złotych za noc. Znajdą tutaj coś dla siebie zarówno miłośnicy luksusowych obiektów, jak i osoby szukające średniej klasy hoteli. 
 
Najlepsze hotele
Do najlepszych hoteli w Tunisie należą: Sheraton Tunis Hotel, Africa Hotel, Novotel Mohamed V, Hotel Tiba, Hotel Paris i Tunis Grand Hotel. Na uwagę zasługują również następujące obiekty:  Les Berges du Lac, Hotel La Maison-Blanche, Suites Hotel Les Charmilles & Spa. Cena za nocleg w tych 5-gwiazdkowych hotelach waha się od 400 do 1000 złotych. 
 
Tańsze noclegi
Nocleg w obiektach 3 i 4-gwiazdkowych, w Tunisie kosztuje ok. 300 złotych za noc. Turyści najchętniej zatrzymują się w: Carlton Hotel Tunis, Hotel l'Excellence, Ibis Tunis, Majestic Hotel, Regency Tunis Hotel, Hotel Tiba, Golden Tulip El Mechtel, Golf Royal, Hotel Acropole, Hotel Le Pacha czy  Hotel Salammbo. 
Popularne miasta: