Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wycieczki do Tajlandii

Wycieczki
Wycieczki do Tajlandii organizowane przez biura podróży oferują możliwość zwiedzenia najbardziej interesujących zakątków tego kraju. W planie objazdu zwykle znajdują się Bangkok, Bang Pain, Ayutthaya (nazywana tajlandzkimi Pompejami) i targ w Damnoen Saudak. Ponadto podczas pobytu można odwiedzić parki narodowe oraz odbyć rejs łodzią po rzece Chao Phraya lub wziąć udział w spływie po słynnej rzece Kwai. Lokalną atrakcją jest przejażdżka na słoniu. Można też liczyć na wypoczynek, np. na plażach Krabi. Kilkunastodniowa wycieczka objazdowa do Tajlandii z przelotem, zakwaterowaniem i śniadaniami kosztuje średnio 6000 zł.

Wczasy
Tajlandia jest świetnym miejscem na wczasy, dlatego wypoczywają tu turyści z całego świata. Szczególnie popularne kurorty mieszczą się w okolicach miasta Pattaya, nazywanego tajlandzką Riwierą. Tygodniowy pobyt w czterogwiazdkowym hotelu  z przelotem i podstawowym wyżywieniem kosztuje około 4000 zł.

Plaże
Najpiękniejsze plaże Tajlandii to wybrzeża wyspy Ko Chang (np. Haad Klong Song) oraz okolicznych wysepki: Ko Mak, Ko Klum czy Ko Ngaam. Ponadto dużym powodzeniem cieszą się plaże Krabi (nad Morzem Andamańskim) i wysp Phi Phi. Można tu uprawiać sporty wodne, nurkować czy opalać się w malowniczej scenerii lazurowej wody i białego piasku.

Popularne miasta: