Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Hotele i noclegi w Pradze

Ceny

Praga jest najchętniej odwiedzanym czeskim miastem przez turystów. Ceny noclegu wahają się od 25 do ponad tysiąca złotych za noc. Wszystko zależy od naszych potrzeb – możemy wybrać nocleg w drogim obiekcie lub zdecydować się na hotel średniej klasy. Jeżeli stawiamy na zwiedzanie i chcemy zaoszczędzić na zakwaterowaniu warto skorzystać z oferty przygotowanej przez hostele.

Najlepsze hotele

Do najlepszych hoteli znajdujących się w Pradze należą: Hotel Leonardo Prague, Angelo Hotel Prague, Hotel Park Inn Prague oraz Hotel Hilton Prague Old Town. Innymi obiektami oferującymi wysoką jakość usług są: Hotel Residence Agnes, Hotel Pod Vezi i Alchymist Grand Hotel and Spa. Ceny w tych 5 i 4-gwiazdkowych hotelach wahają się od 300 do  ponad tysiąca złotych za noc.

Najtańsze hotele i hostele

Za nocleg w hotelu 3-gwiazdkowym zapłacimy ok. 180 zł za noc. Wybierając się do Pragi w sezonie wakacyjnym musimy liczyć się z tym, że ceny zakwaterowania mogą być znacznie wyższe. Do jednych z najtańszych obiektów należą m.in: Dar, Old Prague, U Cervené Zidle, Ibis Praha Old Town, Chopin, Little Town oraz Ibis Praha Wenceslas Square.

Chcąc zaoszczędzić pieniądze warto zdecydować się na hostel. Za nocleg w Equity Point Prague w pokoju wieloosobowym zapłacimy ok. 30 zł za noc. Innymi polecanymi obiektami są Hostel Downtown, Old Prague Hostel, Czech Inn, Prague Square Hostel – ceny zakwaterowania w nich wahają się od 25 do 50 zł za noc

Popularne miasta: