Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Hotele i noclegi w Madrycie

Większość turystów, którzy spędzają wakacje w Hiszpanii, nie wyobraża sobie urlopu bez wycieczki do Madrytu. Z tego powodu w mieście znajdziemy bardzo dużo ofert noclegów. Zarówno w hotelach 5-gwiazdkowych, jak i w hostelach lub kwaterach prywatnych. Popularne są także apartamenty wakacyjne. Tanie noclegi znajdziemy w pobliżu lotniska.

Hotele i hostele

Za pobyt w hotelu 5-gwiazdkowym zapłacimy od ok. 400 do ponad tysiąca złotych za noc. Wśród popularnych obiektów należy wymienić m.in. Hotel Villa Real, Ritz oraz Villa Magna. Z kolei mniej luksusowe hotele oferują noclegi od ok. 200 zł za noc. Jest to na przykład Barajas Plaza w pobliżu lotniska. Jeśli chodzi o hostele, to ich cena jest bardzo zróżnicowana. Możemy znaleźć zarówno oferty noclegu za ok. 100 zł, jak i nieco droższe za ok. 200 zł. Popularne wśród turystów hostele to m.in. Hostal Welcome, Hostal Madrid Inn oraz Hostal La Vera.

Pensjonaty, kwatery prywatne

Bardzo często nocleg w pensjonacie kosztuje tyle, ile ten w hotelu o mniejszym standardzie. Wybór należy do nas, ale warto przed podjęciem decyzji sprawdzić obie oferty. Coraz bardziej popularne są także apartamenty wakacyjne dla 2 lub więcej osób. Ich cena także jest zróżnicowana, jednak rezerwując tego typu obiekt np. na tydzień dla 4 osób, z dwoma sypialniami,  zapłacimy min. 2 tys. zł (np. Apartament Prado Bajo, Prado D3).

Popularne miasta: