Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Tanie loty do Liverpoolu

Liverpool posiada jedno lotnisko międzynarodowe – Liverpool John Lennon Airport, znajdujące się w odległości 12 km od centrum miasta, w dzielnicy Speke.

Tanie, bezpośrednie loty z Polski do Liverpoolu oferują Ryanair, Wizzair i Easy Jet. Linie Ryanair obsługują połączenia z Warszawy (Modlin), Krakowa, Łodzi, Poznania, Szczecina i Wrocławia. Linie Wizz Air obsługują loty z Katowic, Gdańska i Warszawy (Lotnisko Chopina). Linie Easy Jet oferują loty z Krakowa. Czas przelotu to ok. 2 – 2,5 godziny.

Jeżeli chodzi o ofertę cenową linie Ryanair i Wizz Air prezentują się podobnie. Cena biletu zależy od daty wylotu. Wynosi ona ok. 150 – 200 PLN wzwyż za lot w jedną stronę, ale możemy natrafić na jeszcze korzystniejsze oferty, nawet poniżej 100 PLN. Linie Easy Jet są nieco droższe. Ceny biletów zaczynają się tu od 200 – 250 PLN za lot w jedną stronę, ale można oczywiście natrafić na bilety po niższych cenach.

Dodatkowo należy zapoznać się z tabelą opłat za bagaż. Opłata za bagaż zależy od jego wagi, od tego, czy lot odbywa się w szczycie sezonu, czy poza, w liniach Wizzair dodatkowo od czasu trwania lotu. Linie Ryanair nie pobierają opłat za bagaż podręczny. Linie Wizzair rozróżniają bagaż podręczny mały i duży, za który obowiązuje opłata.

Popularne miasta: