Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Hotele i noclegi w Liverpoolu

Liverpool posiada bardzo dobrze rozwiniętą bazę noclegową. Można tu znaleźć hotele należące do dużych sieci, takich jak Novotel, Ibis, Holiday Inn, Best Western, Maiott, Hilton, hotele rodzinne, pensjonaty, apartamenty, B&B, hostele. Każdy może znaleźć nocleg odpowiadający jego możliwościom finansowym.

Koszt noclegu w hostelu, w  sezonie turystycznym, w pobliżu centrum miasta to koszt ok. 100 – 130 PLN/os za miejsce w pokoju wieloosobowym oraz ok. 150 – 200 PLN/os za nocleg w pokoju dwuosobowym z prywatną łazienką. Ceny za nocleg w hotelu 3-gwiazdkowym zaczynają się od ok. 400 PLN za pokój dwuosobowy ze śniadaniem. Nocleg w pensjonacie w pokoju dwuosobowym ze śniadaniem zapłacimy od 300 – 350 PLN wzwyż, w zależności od standardu. Cena za dobę w apartamencie z 1 sypialnią, kuchnią i łazienką, o pow. ok. 50 m2 wynosi 400 – 450 PLN.

Przed wyjazdem warto także sprawdzić oferty na stronach tanich linii lotniczych, np. na platformie WizzTours można znaleźć ciekawe pakiety przelot + hotel.

Popularne miasta: