Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Hotele i noclegi w Kopenhadze

Kopenhaga posiada bardzo dobrą bazę noclegową. W mieście znajdują się oczywiście luksusowe hotele, jak np. sieci Hilton, ale również motele średniej klasy, schroniska i kwatery prywatne.

Najniższe ceny w hotelach zaczynają się od poziomu 250 – 350 zł. Takich kosztów można spodziewać się na przykład w Hotel Cabinn Metro czy Lautruppark Hotel. Najbardziej luksusowe warunki oferuje natomiast na przykład Nimb Hotel przy Bernstorffsgade 5. Cena za nocleg sięga tu powyżej 3100 zł. Większość pokoi posiada taras z widokiem na Ogrody Tivoli. Inne ekskluzywne hotele to: Hotel Skt. Petri (2606 zł) czy Copenhagen Marriot Hotel (940 zł). W rankingu najlepszych noclegów wygrywa zaś Charlottehaven przy Hjorringgade 12C.

Wieloosobowy pokój w hostelu w stolicy Danii można znaleźć już od 70 zł. Za taką cenę przenocujemy w Sleep in Heaven. Średni koszt noclegu w schronisku to jednak około 100 zł.

W pensjonatach ceny zaczynają się od 160 zł za dobę – np. Acacia House, Sara B&B, BBLighthouse.

Popularne miasta: