Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Hotele i noclegi w Dublinie

Dublin to jedno z najczęściej odwiedzanych miast w Irlandii przez turystów. Każdy z nas powinien znaleźć ofertę noclegu, która go zadowoli. Większość Polaków rezerwuje pobyt w hotelach o średnim standardzie lub też decyduje się na nocleg w hostelu.

Hotele i hostele

Jeśli szukasz taniego noclegu, zarezerwuj miejsce w hostelu. Jednym z najpopularniejszych jest Jacobs Inn Hostel, gdzie za nocleg w pokoju wieloosobowym zapłacisz ok. 67 zł. Dużym zainteresowaniem cieszy się także Generator Hostel (ok. 80 zł ) oraz The Apache Hostel (ok. 100 zł). Za nocleg w hotelu 2-gwiazdkowym zapłacisz od ok. 220zł/pokój dwuosobowy (np. Ibis Dublin). Wśród polecanych obiektów znajdują się m.in. West County Hotel oraz Latchfords of Baggot Street, w których za nocleg dla 2 osób zapłacisz od 300 do ok. 500 zł. Jeśli zależy Ci na znacznie lepszych warunkach, to wybierz hotel 5-gwiazdkowy. Jednymi z tańszych obiektów są Harrington Hall oraz Conrad Dublin czy The Marker Hotel, gdzie nocleg kosztuje od ok. 500 zł. Z kolei wśród najdroższych miejsc noclegowych należy wymienić m.in. The Merrion Hotel oraz The Westbury Hotel (ok. 900 zł).

Pensjonaty

Duża grupa turystów na miejsce swojego pobytu wybiera pensjonaty. Rodzinna atmosfera i domowe jedzenie to kilka z atutów tego typu obiektów. Wśród polecanych pensjonatów znajduje się Tipperary House, gdzie za pokój dla 4 osób zapłacisz ok. 500 zł. Turyści chętnie korzystają z oferty Abbott Lodge Guest House (ok. 300 zł/2 os.) lub Glenogra Guest House (ok. 500 zł/2 os.).

Popularne miasta: