Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Tanie loty do Dortmundu

Informacje o lotnisku
W Dortmundzie mieści się międzynarodowe lotnisko Dortmund Airport, położone około 16 km od centrum miasta. Rocznie obsługuje się tu ponad 2 miliony pasażerów. Samoloty startują stąd w 49 kierunkach świata. Latają tu między innymi linie Air Berlin, Germanwings i Lufthansa, ale także tani przewoźnicy, jak Wizz Air i Ryanair.

Połączenia z Polski
Jeśli chodzi o tanie loty do Dortmundu, obsługują je przede wszystkim linie Wizz Air i Ryanair. Z Ryanairem można lecieć z Krakowa do Nadrenii Północnej-Westfalii już za około 67 zł. Z kolei ceny rejsów lotniczych z Katowic do Dortmundu z liniami Wizz Air zaczynają się od około 99 zł.

Warto jednak śledzić również promocje przewoźników takich, jak Lufthansa, LOT i SAS. W określonych terminach oferują oni bowiem loty nawet za 23 zł z Poznania. Ponadto loty do Dortmundu są również organizowane z Warszawy, Gdańska, Łodzi, Wrocławia, Rzeszowa i Szczecina. Z tych dwóch ostatnich miast najczęściej lata LOT w bardzo wysokich cenach, od 1000 do ponad 200 zł. Jeśli chodzi o czas przelotu z Polski do Dortmundu, średnio wynosi on godzinę i 30 minut.

Dane kontaktowe
Dortmund Airport
Flughafenring 2
44319 Dortmund, Niemcy
Telefon:+49 231 921301

Popularne miasta: