Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Hotele i noclegi w Dortmundzie

Hotele
W Dortmundzie mieści się kilkadziesiąt hoteli, pensjonatów i hosteli, które oferują dogodne warunki noclegowe. Ceny w czterogwiazdkowych hotelach zaczynają się od około 170 zł za dobę. Wśród popularnych obiektów tego typu można wskazać na przykład Unique Novum Dortmund Hauptbahnhof, zlokalizowany w Bilskim sąsiedztwie dworca kolejowego. Za dwuosobowy pokój zapłacimy tu nieco ponad 300 zł. Do hoteli o podobnym standardzie i cenach należą również NH Dortmund, Apartmentvermietung Dortmund-Kirchhörde, Ibis Dortmund West  czy Senator by Centro Comfort. Posiadają one również dobrą lokalizację.

Tanie noclegi
W Dortmundzie mieści się również wiele hosteli, które oferują noclegi w atrakcyjnych cenach. Bardzo wysoko w rankingach plasuje się A&O Dortmund Hauptbahnhof, zlokalizowany tuż przy dworcu głównym i sali koncertowej. Ceny doby zaczynają się tu już od 60 zł. W centrum miasta zlokalizowany jest również DJH Jugendgästehaus Adolph Kolping. W tym miejscu można przenocować za około 120 zł.

Popularne miasta: