Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wycieczki na Dominikanę

Wycieczki i wczasy
Biura podróży mają w ofercie róźnego rodzaju propozycje dla turystów: wczasy, wycieczki objazdowe, wyjazdy typu wypoczynek i zwiedzanie. Dominikana to idealne miejsce dla wszystkich grup wiekowych. Dobrze będą się tam czuły rodziny z dziećmi, seniorzy, single czy osoby poszukujące mocnych wrażeń. 
 
Wyjazdy na Dominikanę mogą trwać 8, 10, 12 lub 13 dni. Za wczasy trwające siedem dni trzeba zapłacić minimum 5 tysięcy od osoby. Są to regularne ceny biur podróży. Warto poszukać promocyjnych ofert typu last minute. Wówczas za trwające 10 dni wczasy trzeba zapłacić około 6 tysięcy złotych za osobę.
 
Plaże
Dominikana jest uważana za kraj, gdzie znajdują się jedne z najpiękniejszych plaż na świcie. Do najbardziej popularnych miejsc należy wybrzeże Punta Cana. Znajduje się tam plaża o długości kilkudziesięciu kilometrów ze śnieżnobiałym piaskiem, turkusowym morzem oraz gajami palmowymi. Dla turystów przygotowano tam interesującą ofertę spędzania wolnego czasu, dlatego wielu z nich w ogólenie rusza się z tego miejsca. Są to także miejsca zagospodarowane przez hotele, które umożliwiają turystom korzystanie z bezpłatnych leżaków oraz parasoli.
 
Z innych plaż na Dominikanie warto wymienić te, które znajdują się na półwyspie Samana, w Las Terrenas (najlepsze miejsce na degustację owoców morza), w Las Ballenas, El Portillo, El Coson czy Las Galeras.
Popularne miasta: