Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wycieczki do Barcelony

Wycieczki
Barcelona jest bardzo popularnym kierunkiem turystycznym, dlatego w biurach podróży znajdziemy wiele ofert wyjazdów do tego pięknego miasta. Co więcej, w tym wypadku zwiedzanie możemy połączyć z odpoczynkiem nad morzem, ponieważ miasto posiada jedne z najpiękniejszych plaż na świecie. Ceny trzydniowego pobytu w okolicach Barcelony wraz ze zwiedzaniem zaczynają się od 1400 zł.

W programie oczywiście znajdują się takie punkty, jak kościół Sagrada Familia, Pałac Guell, domy Gaudiego, aleja Las Ramblas, dzielnica gotycka oraz wzgórze Montjuic. Ponadto można liczyć na wizytę w oceanarium, na stadionie Camp Nou, pokaz flamenco czy spektakl gorących fontann.

Wczasy
Barcelona to także doskonałe miejsce na spędzenie typowych wczasów, zwłaszcza jeśli wybierzemy się do mniejszych miejscowości w pobliżu. Tygodniowy pobyt w okolicach Barcelony może nas kosztować średnio między 2000 a 2500 zł. Biura podróży oprócz wypoczynku często oferują również zwiedzanie samej Barcelony oraz inne atrakcje, jak rejs wzdłuż wybrzeży Costa Brava, wycieczkę do Girony lub do średniowiecznych katalońskich miasteczek.

Popularne miasta: